Szukaj

Anna Mucha na ramówkę TVP wystartowała w tej samej sukni co 4 inne gwiazdy! Swoim wdziękiem przebiła je wszystkie!

Anna Mucha

Anna Mucha na jesiennej ramówce TVP 2018

Podczas dzisiejszej jesiennej ramówki TVP, na Woronicza pojawiły się gwiazdy znane z ekranów telewizji publicznej. Wszystkie panie wybrały wyszukane stroje, w których podziwiane były przez znawcę kobiecego piękna, Jacka Kurskiego. Największym szykiem jak zawsze popisała się niezawodna Anna Mucha, która na konferencję TVP ubrała wieczorową czerwoną suknie od Violi Piekut.

Anna Mucha wraz z ekipą serialu M jak miłość świętowała specjalny jubileusz. Otóż w nadchodzącą sobotę przypada 18-lecie serialu, właśnie tego wieczoru TVP wyemituje pierwszy odcinek nowej serii swojego hitowego tasiemca. Na tę okoliczność Anna Mucha musiała wyglądać spektakularnie.  Zatem tradycyjnie pokazała swoją nienaganna sylwetkę, odsłoniła soczysty biust, doprowadzając swoją czerwienią do obłędu wszystkich fotoreporterów.

Niestety nie był to trafiony wybór, bowiem w identycznej kreacji, już wcześniej pojawiło się sporo gwiazd. Taką samą sukienkę miały na sobie Małgorzata Kożuchowska, Sandra Kubicka, Dorota Gardias, i kilka innych celebrytek.

Oczywiście Anna wyglądała w krwistej czerwieni najpiękniej, jednak nie była to petarda do jakiej nas przyzwyczaiła seksowna i wielce oryginalna gwiazda TVP.

Myślicie, że Anna Mucha nie wiedziała o tym, że jej  suknię miały wcześniej na sobie jej koleżanki z branży?

Zobaczcie, która z gwiazd wyglądała najpiękniej?

Plejada gwiazd na jesiennej ramówce TVP: Kożuchowska, Szpak, Cichopek, Roznerski i Kalska, Manowska [DUŻO ZDJĘĆ]

Fanki Michała Szpaka oszaleją na widok jego czadowych spodni! Na ramówce TVP nikt nie był bardziej wylansowany od niego!

Małgorzata Kożuchowska otulona w błękitną sexy miniówę na ramówce TVP. Tak pięknych nóg nie ma nawet Małgosia Rozenek!


Anna Mucha i Marcel Sora tworzą ładną parę?

×