Anna Mucha aż kipiała seksem na 18-stce „M jak miłość”! Jej piersi o mało nie rozerwały obcisłej sukienki!

Anna Mucha urodziny M jak miłość

Anna Mucha na 18. urodzinach M jak miłość

23 listopada w Warszawie odbyła się wyjątkowa impreza – M jak Miłość oficjalnie świętowało swoje 18. urodziny. Serial od 2000 roku króluje na polskim rynku, a perypetie klanu Mostowiaków przyciągają przed telewizory prawdziwe tłumy. Gwiazdy, które osiemnaście lat temu rozpoczynały na jego łamach swoje kariery, obecnie trzęsą show-biznesem. Należą do nich między innymi Kasia CichopekKacper KuszewskiJoanna Koroniewska czy Anna Mucha, która pojawiła się na urodzinach serialu i jak zwykle zdeklasowała wszystkie gwiazdy.

Mucha znana jest z zamiłowania do odważnych kreacji, ale tym razem przeszła samą siebie. W brzoskwiniowej sukni Violi Piekut ściśle przylegającej do ciała i podkreślającej jego powabne kształty wyglądała jak bogini. Hiszpański dekolt kreacji odsłaniał ramiona i plecy aktorki i odważnie eksponował biust, do którego wzdycha cała męska publiczność serialu. Trudno było nie zwrócić na nią uwagę, a jeszcze trudniej było odwrócić wzrok od pięknie podkreślonej sylwetki i kuszącego dekoltu.

Równie efektowne było rozcięcie w kreacji, sięgające niemal do biodra i odsłaniające zgrabne nogi Muchy. Opalona na delikatny złoty odcień Anna kusiła ciałem i robiła to z właściwą sobie gracją. Nogi podkreśliła szpilkami w odcieniu nude, a dekolt ozdobiła błyszczącym srebrnym naszyjnikiem. Stylizację wykończyła eleganckim upięciem i rozświetlającym twarz makijażem, skupionym na oczach.

Swoją kreację Mucha uzupełniła błękitnym futerkiem i… butelką drogiego szampana, który wręczyła producentom serialu. Przypomnijmy, że gwiazda zapowiedziała ostre balowanie na osiemnastce serialu.

Jak wam się podoba?

Ostre zabawy Anny Muchy z alkoholem! Wszystko przez 18 urodziny „M jak miłość”!

Gwiazdy świętują 18-tkę „M jak miłość”: Anna Mucha, Joanna Koroniewska, Mikołaj Roznerski, Barbara Kurdej-Szatan

Sensacja! Joanna Koroniewska wróciła na salony i do „M jak miłość”! Zaliczyła urodziny serialu i pokaz mody! Dwie imprezy – dwie kreacje!

Barbara Kurdej-Szatan olśniła na urodzinach „M jak miłość” niczym gwiazda „To właśnie miłość”! Miała identycznie obłędną kreację! [WIDEO]


Anna Mucha na 18. urodzinach M jak miłość

Anna Mucha na 18. urodzinach M jak miłość

Anna Mucha – M jak miłość, 18 urodziny

Anna Mucha – M jak miłość, 18 urodziny

Anna Mucha na 18. urodzinach M jak miłość

Anna Mucha na 18. urodzinach M jak miłość

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×