Anna-Maria Sieklucka w zmysłowej sukience, która tylko dzisiaj kosztuje grosze! Idealnie sprawdzi się na lunch i wieczorne wyjście

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka

Anna-Maria Sieklucka zapozowała w zmysłowej sukience z sieciówki. Idealnie sprawdzi się na kilka okazji. Zmysłowa, eteryczna, a do tego dostępna w bardzo okazyjnej cenie. Właśnie trafiła na sporą wyprzedaż. Tylko dziś jest przeceniona aż o 50%!

Anna-Maria Sieklucka zdobyła ogromną popularność na całym świecie rolą Laury Biel w filmie 365 dni. Produkcja osiągnęła międzynarodowy rozgłos, a piękna aktorka doskonale wcieliła się w rolę kochanki filmowego Massimo, czym zdobyła sympatię milionów widzów. Instagramowe konto gwiazdy śledzi prawie 4,5 miliona obserwatorów z najróżniejszych zakątków świata. Polka ma swoje fan kluby w Filipinach, Chile, Brazylii czy Tajwanie.

Znana aktorka na swoim profilu w social mediach prezentuje zachwycające fotografie z sesji zdjęciowych, na których pozuje w dobranych z dużą starannością stylizacjach. Uwagę obserwatorów Siekluckiej szczególnie zwrócił jeden z jej ostatnich postów, na którym gwiazda zaprezentowała się w pięknym, zmysłowym wydaniu.

Anna-Maria Sieklucka w pięknej sukience z przeceny

Gwiazda 365 dni najprawdopodobniej poczuła wiosnę, ponieważ do jednego z ostatnich zdjęć włożyła ciemną, marszczoną sukienkę w kwiatowy wzór, która doskonale podkreśliła jej zgrabną figurę, odsłaniając długie nogi. Wybrana przez gwiazdę kreacja idealnie sprawdzi się na lunch, ale również na wieczorne wyjście w gronie przyjaciół. Pasuje na wystawną kolację, obiad z bliskimi czy na wyjście z przyjaciółkami do klubu. Ama wygląda w niej olśniewająco.

Fani gwiazdy są zachwyceni, co przełożyło się na mnóstwo pochlebnych komentarzy:

  • Najpiękniejsza kobieta na świecie
  • Królowa!
  • Wyglądasz niesamowicie jak zawsze!
  • Kocham Twój styl.

Jak się okazało sukienkę koktajlową, model Donna, która tak bardzo oczarowała obserwatorów gwiazdy, można dostać w jednej z popularnych sieciówek. Kreacja pochodzi z kolekcji Rage Age i można ją kupić bez wychodzenia z domu – w butiku online MODIVO w wyjątkowo atrakcyjnej kwocie. Jej cena regularna to 399 złotych, jednak w promocji można ją dostać już w cenie 199 złotych!

Uwaga, wyprzedaż 50% obowiązuje do końca 26 maja.

Sukienka Rage Age Modivo

Sukienka Rage Age Modivo

Jak wam się podoba jedna z ostatnich stylizacji gwiazdy 365 dni?


Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×