Szukaj

Ale faux pas! Dwie gwiazdy TVN-u w takiej samej sukience!

Gwiazdy TVN Style

Gwiazdy TVN Style

Anna Lucińska i Joanna Krupa w takiej samej sukience

Bardzo rzadko się zdarza, żeby dwie gwiazdy pojawiły się na jednej imprezie w identycznej kreacji. Doskonały obieg informacji wśród stylistów i projektantów zapobiega takim wpadkom, ale nie oznacza to, że dwie gwiazdy nie mogą pojawić się w identycznej stylizacji na dwóch różnych imprezach. Anna Lucińska pojawiła się właśnie na jesiennej ramówce TVN 2018 w kreacji, w której Joanna Krupa zachwyciła kilka tygodni temu.

Finał plebiscytu Serce dla zwierząt 2018 był dla Krupy wyjątkowo ważnym zdarzeniem. Nic dziwnego, że chciała zabłysnąć – jej przepiękna kreacja z odważnym dekoltem podkreślającym pełne piersi była na językach wszystkich. Teraz w tej samej sukience pojawiła się Lucińska. Obie miały do niej jednak zupełnie inne podejście.

Joanna Krupa czy Anna Lucińska? Która wyglądała lepiej?

Joanna do bogato zdobionej misternymi aplikacjami sukienki dobrała jasną torebkę z frędzlami i szpilki w kolorze pudrowego różu. Włosy spięła, biżuterię miała naprawdę bardzo skromną, a makijaż ograniczyła do minimum, żeby nic nie odwracało uwagi od jej kreacji.

Lucińska postanowiła nie wybierać dodatków, które przełamywałyby kolorystyczny schemat. Jej buty były w kolorze sukienki, biżuteria prawie niewidoczna, a włosy rozpuszczone i zaczesane na jedno ramię. Makijaż również był bardzo oszczędny, ale ostatecznie nie obeszło się bez zgrzytów, bo biust Lucińskiej jest nieco zbyt obfity i w tym starciu wygrywa zdecydowanie Krupa, która prezentowała się w tej sukience naprawdę nieskazitelnie.

Nie zmienia to oczywiście faktu, że obie wypadły pięknie.

Która podoba wam się bardziej?

Gwiazdy na jesiennej ramówce TVN: Rozenek, Woźniak-Starak, Chylińska, Krupa [DUŻO ZDJĘĆ]

Największa seksbomba TVN-u w akcji! Małgorzata Rozenek zrobiła show na jesiennej ramówce stacji jeszcze zanim się zaczęła!

Ciężarna Anna Starmach w obcisłej sukience na jesiennej ramówce TVN! Tak pięknie dawno nie wyglądała!


Anna Lucińska – jesienna ramówka TVN 2018

Anna Lucińska – jesienna ramówka TVN 2018

Joanna Krupa – Finał plebiscytu Serce dla zwierząt 2018

Joanna Krupa – Finał plebiscytu Serce dla zwierząt 2018

Anna Lucińska na jesiennej ramówce TVN 2018 w takiej samej sukience co Joanna Krupa kilka tygodni wcześniej

Anna Lucińska na jesiennej ramówce TVN 2018 w takiej samej sukience co Joanna Krupa kilka tygodni wcześniej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×