Szukaj

Ania Lewandowska w płaszczu za ponad 8 tysięcy złotych pochwaliła się idealną figurą na spacerze z córkami

Anna Lewandowska na spacerze

Anna Lewandowska na spacerze

Anna Lewandowska postanowiła skorzystać z pięknej pogody i wybrała się na spacer ze swoimi córeczkami. Wyglądała rewelacyjnie we wiosennej stylizacji, aż trudno uwierzyć, że urodziła Laurę zaledwie 10 dni temu. My patrzymy na jej piękny płaszcz.

Anna Lewandowska od czasu, w którym ogłosiła światu, że jest w drugiej ciąży, nie zwalniała tempa. Była bardzo aktywna niemal do ostatnich dni przed porodem. Wygląda na to, że nie zmieni się to i teraz. Urodziła Laurę zaledwie 10 dni temu, a już wróciła do social mediów i zachwyca formą.

Mimo wielu obowiązków zawodowych obecnie centrum świata Ani jest malutka Laura, która pojawiła się na świecie na początku maja. O jej narodzinach poinformował Robert, który udostępnił urocze zdjęcie z dziewczynką. Obecnie trenerka sama zajmuje się córkami, bo Lewy przygotowuje się do jutrzejszego meczu Bayernu i został poddany kwarantannie razem z innymi zawodnikami z drużyny.

Korzystając z pięknej pogody, Anna Lewandowska zabrała swoje córki na spacer i w towarzystwie koleżanki rozkoszowała się słońcem.

Anna Lewandowska na spacerze z córkami

Anna Lewandowska, chociaż od porodu minęło zaledwie 10 dni, już zachwyca formą. Na spacer z córkami i koleżanką założyła krótkie szorty i botki do połowy łydki, które podkreśliły jej piękne, długie nogi. My jednak zwróciliśmy uwagę na cudny płaszcz, który nosi trenerka.

Oversize’owe nakrycie sygnowane jest logo Burberry i trzeba na nie wydać około 8250 złotych. Zdecydowanie pełni główną rolę w jej stylizacji.

Przy okazji Ania zdradziła, że Klarcia jest pełna energii, a ona sama bardzo dobrze się czuje i dziękuje fanom za troskę. Zaprosiła także do kibicowania Robertowi i jego drużynie, podczas jutrzejszego meczu Bayernu.

Dziewczęce poranki.
Jak cudnie wyjść w „babskim” gronie!
Moje dziewczyny, koleżanka i ja. Cieszą takie spotkania!

A jutro kibicujemy! Wy też?
Już jutro mecz FC Bayern. Nie mogę się doczekać@_rl9
Ps. Oczywiście Klarcia chwili nie ustoi ciekawe
Ps. Kochani pytacie jak się czuję, dziękuję 10 dni po porodzie, a moje dzieciaczki dodają energii! – napisała.

View this post on Instagram

Morning with my girls????????‍♀️????????‍♂️ It’s wonderful to go out with my girls! Pure joy!♡ And Tomorrow we will watch FC Bayern match. I can't wait! Let’s keep our fingers crossed ???????? ______________________ ♡ Dziewczęce poranki ????????‍♂️????????‍♀️ Jak cudnie wyjść w „babskim” gronie! Moje dziewczyny, koleżanka i ja. Cieszą takie spotkania! A jutro kibicujemy! Wy też? Już jutro mecz FC Bayern. Nie mogę się doczekać???? @_rl9 Ps. Oczywiście Klarcia chwili nie ustoi???? ciekawe ???????? Ps. Kochani pytacie jak się czuję, dziękuję???? ❤️ 10 dni po porodzie, a moje dzieciaczki dodają energii! #annalewandowska #healthyteam #munchen #fcbayern #weekend #mom #momlife

A post shared by ???????????????? ???????????????????????????????????????????? (@annalewandowskahpba) on


Anna Lewandowska na spacerze

Anna Lewandowska na spacerze

Anna Lewandowska na spacerze

Anna Lewandowska na spacerze

Anna Lewandowska na spacerze

Anna Lewandowska na spacerze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×