Szukaj

Anna Lewandowska w pięknym dresie z Zary. Ile trzeba za niego zapłacić?

Anna Lewandowska w dresie Zary

Anna Lewandowska w dresie Zary

Anna Lewandowska w czasie kwarantanny pokazywała się w wielu wygodnych, domowych stylizacjach. My zwróciliśmy uwagę na piękny bordowy dres. Gdzie i za ile go kupić?

Anna Lewandowska od czasu, w którym ogłosiła światu, że jest w drugiej ciąży, nie zwalniała tempa. Była bardzo aktywna, zwłaszcza w sieci, na co wpłynęła pandemia koronawirusa. Promowała swoje nowe kosmetyki, regularnie publikowała posty, a także ćwiczyła niemal do ostatnich dni przed porodem. Pokazywała się także w wielu świetnych, domowych stylizacjach. Wygoda wygrywała podczas pobytu w domu. My zwróciliśmy uwagę na świetny dres, w którym trenerka pokazała się kilka razy. Gdzie i za ile go kupiła?

Anna Lewandowska w dresie z Zary

Anna Lewandowska bardzo lubi sportowy styl ubierania się. W swojej kolekcji domowych dresów ma piękny bordowy dres z beżowymi wstawkami i czarnymi lampasami, który udało się jej kupić w Zarze.

Za spodnie z modnymi lampasami zapłacicie 89 złotych, a bluza kosztuje 99 złotych. Niestety, problem może pojawić się z dostępnością, bo trenerka kupiła ten dres dwa lata temu, dlatego należy go szukać w strefie wyprzedażowej. Być uda wam się go jeszcze upolować.

Wyprzedaże w Zarze

Zara w tym roku zdecydowanie wcześniej niż zwykle wystartowała z wielkimi wyprzedażami. W odpowiedzi na pandemię koronawirusa wprowadziła dla swoich klientów wiele udogodnień, a zakupy online stały się jeszcze łatwiejsze. Sklep oferuje nie tylko darmową dostawę, ale też wydłuża czas na zwrot – do 30 dni po ponownym otwarciu sklepów stacjonarnych.

Sezonowa obniżka cen rozpoczęła się aż dwa miesiące przed planowanym terminem, co bardzo ucieszyło klientki na całym świecie. Sytuacja związana z koronawirusem i zamknięciem sklepów stacjonarnych doprowadziła do masowych wyprzedaży. Zara zdecydowała się na bardzo mocne cięcia. Wyprzedaże rozpoczynają się od 40% obniżek, więc może oprócz pięknego dresu, jaki ma Anna Lewandowska, uda się wam upolować coś jeszcze.


Anna Lewandowska w dresie Zary

Anna Lewandowska w dresie Zary

Anna Lewandowska w dresie Zary

Anna Lewandowska w dresie Zary

Anna Lewandowska wybrała dres z Zary

Anna Lewandowska wybrała dres z Zary

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×