Szukaj

Ania Lewandowska przed majówką zadaje szyku z torebką za 10 tys. Podobnymi pochwaliły się Julia Wieniawa i Hailey Bieber

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska jest już gotowa na majówkę. Pochwaliła się stylizacją, w której uwagę przyciąga fantastyczna torebka Bottega Veneta za ponad 10 tys. złotych. Podobne w szafie mają Julia Wieniawa i Hailey Bieber.

Anna Lewandowska w zeszłym roku powitała na świecie Laurę. Nie pozwoliła sobie na długi urlop macierzyński i bardzo szybko wróciła do aktywności w sieci, gdzie promuje produkty sygnowane swoim nazwiskiem, a także zachęca internautów do walki o lepszą sylwetkę. Nie traci energii i zapału, mimo że bycie mamą dwóch małych dziewczynek na pewno jest absorbujące.

Trenerka jest bardzo aktywna w sieci, gdzie prócz ćwiczeń, które sama z zapałem wykonuje, dlatego może pochwalić się piękną figurą, zaleca też dbanie o ducha. Chwali się także stylizacjami. Internautki chętnie podpatrują to, jak wygląda ich idolka.

W szafie Ani Lewandowskiej jest niemało rzeczy od najlepszych projektantów. Nie brakuje tam cudnych torebek. Na majówkę wybrała pomarańczowy model od Bottega Venneta za ponad 10 tys. złotych. Jak wygląda?

Anna Lewandowska z torebką Bottega Veneta za 10 tys.

Anna Lewandowska dla wielu kobiet jest prawdziwą modową inspiracją. Prezentowane przez nią stylizacje w mediach społecznościowych spotykają się z entuzjazmem internautek, które marzą o takich samych elementach garderoby.

Ania najczęściej stawia na klasyczne zestawy, którymi może zainspirować się każda kobieta. Choć w jej szafie znajdują się rzeczy z czołowych domów mody, jak Saint Laurent, Balenciaga czy Chanel, to równie często pojawiają się takie z sieciówek. Umiejętnie łączy także styl elegancki ze sportowym. Musiała się tego nauczyć.

Lubię bawić się modą, obserwować trendy. Zawsze najlepiej czułam się w sportowych stylizacjach. Od kiedy jestem mamą, to się trochę zmieniło. W mojej szafie zapanowała większa różnorodność. Z jednej strony mam bluzy z kapturem, z drugiej kobiece stylizacje i biznesowe garnitury. Łączę wiele ról w życiu i to odzwierciedla się w moim stylu – wyznała w felietonie w Twoim Stylu.

Na majówkę zaproponowała połączenie eleganckiej marynarki ze sportowymi szortami. Całość uzupełniła okularami z grubymi białymi oprawkami i pomarańczową torebką Bottega Veneta. Za model, który wybrała, trzeba zapłacić ponad 10 tys. złotych.

#Majówka2021 jesteśmy gotowi!
Przybądź słoneczna i daj wszystkim odpocząć – napisała.

Torebka to jest ten element stylizacji Ani, który przyciąga uwagę. W swojej szafie ma także brązową wersję dodatku. Podobnymi cieszą się Julia Wieniawa i Hailey Bieber. Jak wam się podoba majówkowe wydanie Lewandowskiej?

Zobacz także: Wieniawa pochwaliła się nową torebką. „Podpatrzyłam ją u Hailey Bieber”. Cudna, ale jej cena powala na kolana


Anna Lewandowska z torebką Bottega Veneta

Anna Lewandowska z torebką Bottega Veneta

Torebka Bottega Veneta

Torebka Bottega Veneta

Julia Wieniawa ma torebkę jak Hailey Bieber

Julia Wieniawa ma torebkę jak Hailey Bieber

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×