Szukaj

Anna Lewandowska w sweterku z Zary. Nie jest drogi, a internautki się w nim zakochały

Anna Lewandowska w swetrze z Zary

Anna Lewandowska w swetrze z Zary

Anna Lewandowska pokazała się na swoim profilu w świetnym swetrze. Okazuje się, że kupiła go w sieciówce. Jest piękny, a jej fanki już się w nim zakochały.

Anna Lewandowska jest bardzo zajętą osobą. Realizuje mnóstwo zawodowych projektów, rozwija swoje biznesy, dba o social media. Nie zapomina przy tym jednak, że przede wszystkim jest mamą. Każdą wolną chwilę spędza więc ze swoimi dziewczynkami, a kiedy Robert akurat nie jest zajęty w klubie, to z całą rodziną.

Jej profil pełen jest słodkich zdjęć Laury i Klary. Niedawno nawet zdarzyło się jej odsłonić twarz starszej córeczki – internauci jednomyślnie dostrzegli podobieństwo do Roberta.

Dzisiaj internautki zachwyciły się jej sweterkiem.

Anna Lewandowska w swetrze z Zary. Ile kosztuje?

Lewandowska stanowi wzór do naśladowania dla wielu osób, przeszła długą drogę, by dojść do miejsca, w którym jest obecnie. Musiała zawalczyć ze swoimi kompleksami, o czym opowiedziała w niedawnym poście na Instagramie.

Dobrze pamiętam czas, w którym jako nastolatka mieszkałam w Podkowie Leśnej. Roztargniona Ania borykała się z tymi samymi wątpliwościami i kompleksami, co każda dziewczyna – pisała.

Podzieliła się sprawdzonym sposobem na to, by pokonać swoje słabości:

Jesteście ciekawi jak zaczęła się moja zmiana? WYPISYWAŁAM swoje mocne strony, a następnie CZYTAŁAM tę listę na głos. W chwilach zwątpienia, powracających wątpliwości, sięgam do moich zapisków. Dbam o swój rozwój osobisty. Uwielbiam rozmowy z ciekawymi i mądrymi ludźmi, lubię inspirować się kobietami przedsiębiorczymi, wspaniałym mamai, korzystam ze szkoleń coachingowych, czytam. Wszystko to bardzo mi pomaga.

Dziś jest już w takim miejscu, że daje przykład innym, a jej stylizacje są pilnie obserwowane przez fanki. Tak jak sweterek z Zary z wieczornego postu, w którym zakochały się obserwujące jej profil panie.

View this post on Instagram

Natural Energy Drink 🍏🍏 @foods_by_ann A healthy, full of energy with no side effects 💪 ✅Exceptional taste ✅Energy increase ✅improvement of concentration ✅Better well-being ✅no artificial additives ✅An alternative to coffee Created on the basis of apple juice with the addition of natural caffeine and guarana extract 😊 Healthy and delicious 😊 _______________________ Natural Energy Drink @foods_by_ann 🍏🍏 Zdrowa porcja energii 💪 ✅wyjątkowy smak ✅wzrost energii ✅poprawa koncentracji ✅lepsze samopoczucie ✅brak sztucznych dodatków ✅alternatywa dla kawy ✅wygodna puszka, którą można zabrać ze sobą wszędzie 💓 Stworzony na bazie soku jabłkowego z dodatkiem naturalnej kofeiny i ekstraktu z guarany 😊 Zdrowo, pysznie i energetycznie 😊 #foodsByAnn #annalewandowska #healthyfood

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Piękna dzianina, z falbankami i delikatnymi haftami niezwykle spodobała się internautkom. Okazuje się, że sweterek pochodzi z Zary. Kosztuje 199 złotych i ciągle jest dostępny na stronie sieciówki. Radzimy pospieszyć się z zakupem…


Anna Lewandowska w swetrze z Zary

Anna Lewandowska w swetrze z Zary

Sweterek z Zary za 199 złotych

Sweterek z Zary za 199 złotych

Anna Lewandowska o kompleksach

Anna Lewandowska o kompleksach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×