Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Tłum gwiazd na rozdaniu nagród MTV Video Music Awards 2018: Madonna, Kylie Jenner, Rita Ora, Blake Lively, Jennifer Lopez
Tłum gwiazd na rozdaniu nagród MTV Video Music Awards 2018: Madonna, Kylie Jenner, Rita Ora, Blake Lively, Jennifer Lopez

Tłum gwiazd na rozdaniu nagród MTV Video Music Awards 2018: Madonna,...

Tłum gwiazd na rozdaniu nagród MTV Video Music...

30 ciekawostek na 30 urodziny. Ujawniamy mnóstwo nieznanych faktów z życia Roberta Lewandowskiego!
30 ciekawostek na 30 urodziny. Ujawniamy mnóstwo nieznanych faktów z życia Roberta Lewandowskiego!

30 ciekawostek na 30 urodziny. Ujawniamy mnóstwo nieznanych faktów z życia...

30 ciekawostek na 30 urodziny. Ujawniamy mnóstwo nieznanych...

Całe Stany Zjednoczone emocjonują się piersiami Melanii Trump! Prawie rozerwały jej obcisły sweterek!
Całe Stany Zjednoczone emocjonują się piersiami Melanii Trump! Prawie rozerwały jej obcisły sweterek!

Całe Stany Zjednoczone emocjonują się piersiami Melanii Trump! Prawie rozerwały jej...

Całe Stany Zjednoczone emocjonują się piersiami Melanii Trump!...

Dziś wtorek, 21.08.2018

Anna Lewandowska doskonale wie co w trawie piszczy! Ten płaszczyk z sieciówki jest prawdziwym wiosennym hitem! Cena? Przystępna!

Anna Lewandowska w płaszczu z sieciówkiAnna Lewandowska w czerwonym płaszczu z sieciówki

Ukochana Roberta Lewandowskiego długo i mozolnie budowała własną markę by stanąć na szczycie i móc z dumą powiedzieć, że wszystko co ma, zawdzięcza tylko sobie – od dziecka fascynowała się sportem, brała udział w mistrzostwach, pracowała nad sobą i nad swoją wiedzą. Obecnie Anna Lewandowska jest nie tylko ikoną w świecie polskich fanów fitnessu i zdrowego odżywiania, czy prawdziwą wyrocznią w kwestiach dbania o zdrowie i odpowiedni tryb życia. Jest również wyznacznikiem tego, co będzie modne w danym sezonie.

Lewa świetnie orientuje się w trendach, a jej stylizacje – choć zwykle sportowe, raczej wygodne niż eleganckie choć zawsze kobiece – nigdy nie ocierają się nawet o cienką linię dzielącą trenerkę od modowej wpadki. Wspiera polskich projektantów, lubuje się w torebkach zagranicznych marek, ale w swojej szafie ma również ubrania z sieciówek, które kosztują grosze, ale „robią robotę”.

Jednym z takich skarbów bez wątpienia jest czerwony trencz, którym pochwaliła się na swoim najnowszym zdjęciu na Instagramie. Skomponowany z czarnymi wygodnymi butami i rozwianymi włosami prezentował się naprawdę świetnie. Mocne, ostro kontrastujące kolory kochają brunetki i z wzajemnością – Lewandowska dawno nie wyglądała tak dobrze w tak prostej i mało wymyślnej stylizacji. Najlepsze jest jednak to, że gdyby zamieniła sportowe obuwie na szpilki, miałaby gotowy look na wieczorne wyjście do kina, z przyjaciółkami czy na romantyczną kreację.

Ta uniwersalna perełka pochodzi z Mango i kosztuje jedynie 269,90 złotych, co nie jest wygórowaną ceną za dobry jakościowo i przede wszystkim robiący niezłe wrażenie płaszcz. Warto w niego zainwestować – mocne kolory są modne również jesienią!

Jak wam się podoba?

Anna Lewandowska pokazała… zaokrąglony ciążowy brzuch! Fanki oszalały z radości!

Takie zdjęcia to rzadkość! Anna Lewandowska pokazała swoją piękną rodzinę w całej okazałości! „Super drużyna!”

Anna Lewandowska poleca rewelacyjne tabletki na odchudzanie za 100 złotych! Takiego cudu jeszcze nie było!Kupujesz ubrania w sieciówkach?

Komentarzy: 2


GdzieWesele.pl | 20 kwietnia 2018, 15:04

Fajny wiosenny ciuch! 🙂


Gos | 20 kwietnia 2018, 14:34

za kase stylu i klasy nie kupi


Dodaj komentarz
×