Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Magdalena Frąckowiak pokazała się bez makijażu i szałowej fryzury! Już nie wygląda jak z okładki zagranicznego magazynu!
Magdalena Frąckowiak pokazała się bez makijażu i szałowej fryzury! Już nie wygląda jak z okładki zagranicznego magazynu!

Magdalena Frąckowiak pokazała się bez makijażu i szałowej fryzury! Już nie...

Magdalena Frąckowiak pokazała się bez makijażu i szałowej...

NOWE ZDJĘCIA! Gwiazdy na wyborach samorządowych: Kożuchowska, Wieniawa, Rubik, Socha, Woźniak-Starak, Tusk
NOWE ZDJĘCIA! Gwiazdy na wyborach samorządowych: Kożuchowska, Wieniawa, Rubik, Socha, Woźniak-Starak, Tusk

NOWE ZDJĘCIA! Gwiazdy na wyborach samorządowych: Kożuchowska, Wieniawa, Rubik, Socha, Woźniak-Starak,...

NOWE ZDJĘCIA! Gwiazdy na wyborach samorządowych: Kożuchowska, Wieniawa,...

Michał Szpak przyłapany podczas pocałunku z piękną blondynką! Czy to jest jego dziewczyna?
Michał Szpak przyłapany podczas pocałunku z piękną blondynką! Czy to jest jego dziewczyna?

Michał Szpak przyłapany podczas pocałunku z piękną blondynką! Czy to jest...

Michał Szpak przyłapany podczas pocałunku z piękną blondynką!...

Dziś poniedziałek, 22.10.2018

Anna Lewandowska doskonale wie co w trawie piszczy! Ten płaszczyk z sieciówki jest prawdziwym wiosennym hitem! Cena? Przystępna!

Anna Lewandowska w płaszczu z sieciówkiAnna Lewandowska w czerwonym płaszczu z sieciówki

Ukochana Roberta Lewandowskiego długo i mozolnie budowała własną markę by stanąć na szczycie i móc z dumą powiedzieć, że wszystko co ma, zawdzięcza tylko sobie – od dziecka fascynowała się sportem, brała udział w mistrzostwach, pracowała nad sobą i nad swoją wiedzą. Obecnie Anna Lewandowska jest nie tylko ikoną w świecie polskich fanów fitnessu i zdrowego odżywiania, czy prawdziwą wyrocznią w kwestiach dbania o zdrowie i odpowiedni tryb życia. Jest również wyznacznikiem tego, co będzie modne w danym sezonie.

Lewa świetnie orientuje się w trendach, a jej stylizacje – choć zwykle sportowe, raczej wygodne niż eleganckie choć zawsze kobiece – nigdy nie ocierają się nawet o cienką linię dzielącą trenerkę od modowej wpadki. Wspiera polskich projektantów, lubuje się w torebkach zagranicznych marek, ale w swojej szafie ma również ubrania z sieciówek, które kosztują grosze, ale „robią robotę”.

Jednym z takich skarbów bez wątpienia jest czerwony trencz, którym pochwaliła się na swoim najnowszym zdjęciu na Instagramie. Skomponowany z czarnymi wygodnymi butami i rozwianymi włosami prezentował się naprawdę świetnie. Mocne, ostro kontrastujące kolory kochają brunetki i z wzajemnością – Lewandowska dawno nie wyglądała tak dobrze w tak prostej i mało wymyślnej stylizacji. Najlepsze jest jednak to, że gdyby zamieniła sportowe obuwie na szpilki, miałaby gotowy look na wieczorne wyjście do kina, z przyjaciółkami czy na romantyczną kreację.

Ta uniwersalna perełka pochodzi z Mango i kosztuje jedynie 269,90 złotych, co nie jest wygórowaną ceną za dobry jakościowo i przede wszystkim robiący niezłe wrażenie płaszcz. Warto w niego zainwestować – mocne kolory są modne również jesienią!

Jak wam się podoba?

Anna Lewandowska pokazała… zaokrąglony ciążowy brzuch! Fanki oszalały z radości!

Takie zdjęcia to rzadkość! Anna Lewandowska pokazała swoją piękną rodzinę w całej okazałości! „Super drużyna!”

Anna Lewandowska poleca rewelacyjne tabletki na odchudzanie za 100 złotych! Takiego cudu jeszcze nie było!Kupujesz ubrania w sieciówkach?

Komentarzy: 2


GdzieWesele.pl | 20 kwietnia 2018, 15:04

Fajny wiosenny ciuch! 🙂


Gos | 20 kwietnia 2018, 14:34

za kase stylu i klasy nie kupi


Dodaj komentarz
×