Szukaj

Obłędna sukienka Anny Lewandowskiej wzbudziła zazdrość wśród fanek. Wiemy, ile kosztuje

Sukienka Anny Lewandowskiej - Yves Saint Laurent

Anna Lewandowska w bajecznie drogiej sukience

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek i specjalistek od zdrowego żywienia w Polsce – jest również prawdziwą ikoną mody i stylu. Potrafi dobrać kreacje do sylwetki, wie, co eksponować, by zrobić najlepszy efekt i we wszystkim wygląda doskonale. Co, powiedzmy to, jest też zasługą jej nieskazitelnej sylwetki. Ma jednak dość drogi gust i choć miesza ubrania od topowych projektantów z kreacjami z sieciówek, niektóre z jej boskich ubrań są poza zasięgiem zwykłych ludzi.

Jak choćby sukienka, w której pozowała ostatnio do zdjęcia z najlepszą przyjaciółką. Na jej Instagramie pojawiła się fotografia, na której możemy podziwiać sięgające nieba nogi Lewandowskiej i całą zgrabną resztę zapakowaną w bordową sukienkę w złote plamki, imitujące skórę węża. Kreacja zrobiła ogromne wrażenie na jej fankach, które natychmiast zaczęły wypytywać trenerkę gdzie ją kupiła.

Niestety, mamy dla was złe wieści. Taka bordowa przyjemność w złote plamki kosztuje, bagatela, 2290 euro, czyli 9 900 złotych. Cena nie jest przypadkowa, bo kreacja pochodzi z najnowszej kolekcji Yves Saint Laurent – jednego z najpopularniejszych domów mody na świecie. Pozwolić mogą sobie na nią jedynie niektóre z nas, ale trzeba przyznać, że kreacja warta jest swojej ceny. Na odpowiedniej sylwetce będzie prezentowała się zniewalająco.

Podoba wam się?

„Moja druga babska połówka”. Lewandowska pokazała swoją najlepszą przyjaciółkę! A i tak wszyscy mówią o zabójczych nogach Ani w falbaniastej mini

Anna Lewandowska dokonała czegoś niezwykłego! Pobiła niesamowity rekord wspólnie z roczną Klarą!

Anna Lewandowska zatraca się w błogim weekendowym lenistwie! Jej najnowsza rozkoszna fotka z Klarą rozczuli wszystkich internautów!


Czy inspirujesz się stylizacjami gwiazd?

×