Szukaj

Anna Lewandowska w bluzie z sieciówki. Nie była droga, ale z tak wielkim logo nie każdemu przypadnie do gustu

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska na Instagramie urządziła pogadankę na żywo i przyciągnęła uwagę swoją stylizacją. Wybrała bluzę z sieciówki, która nie wszystkim może przypaść do gustu. 

Anna Lewandowska udowadnia, że macierzyństwo i służbowe zobowiązania mogą iść ze sobą w parze. Motywuje internautów do zmiany swojego życia. Zachęca ich do ćwiczeń wraz z aplikacją treningową, którą przygotowała ze sztabem ekspertów. Oprócz tego prowadzi firmę produkującą wegańskie kosmetyki, a także współpracuje z markami odzieżowymi.

Poza pracą spełnia się w roli żony i mamy. Każdą wolną chwilę spędza ze swoimi uroczymi córkami Klarą i Laurą oraz z mężem. Tak jak niedawno, gdy pochwaliła się rodzinnym spacerem po malowniczej Bawarii. Zobacz: Zwykły rodzinny spacer, a kadry jak z sesji do luksusowego magazynu

Anna Lewandowska w bluzie z sieciówki. Ile kosztuje?

Lewandowska w social mediach nie tylko dzieli się rodzinnymi momentami, ale także porusza ważne tematy i rozmawia z ciekawymi osobami. Tak jak w poniedziałkowy wieczór, gdy zaprosiła Justynę Żukowską, która wspiera ją w działalności w branży beauty. Panie podzieliły się z internautami historią swojej współpracy:

Z Justynką Żukowską Bodnar mamy PHLOV!  Na dzisiejszym LIVE chciałyśmy Wam przypomnieć, jak powstało @phlov_by_anna_lewandowska i jakie wartości przyświecają nam od początku naszej wspólnej przygody. Od 1,5 roku, a tak naprawdę dużo dłużej, bo nasza historia zaczęła się kilka lat wcześniej, stawiamy na bezkompromisową jakość  i ekologiczne rozwiązania,  tworząc wielozadaniowe, naturalne produkty dające kobietom RADOŚĆ.

Anna Lewandowska przyciągała uwagę nie tylko sposobem prowadzenia rozmowy, ale także stylizacją, którą wybrała. Żona Roberta miała na sobie różową bluzę z długim rękawem, którą można kupić w sieciówce Levi’s. Aktualnie jest na wyprzedaży. Na niektórych portalach można ją nabyć już za 260 złotych. To spora promocja, szczególnie że przed obniżką kosztowała ponad 100 złotych więcej.

Chociaż trenerka w takim wydaniu świetnie się prezentuje, jej stylizacja nie wszystkim internautom przypadła do gustu. Pojawiły się głosy, że logo na bluzie jest za duże:

  • Tak miło na ciebie patrzeć kochana. Że mimo że jesteś bogatą kobietą go jesteś tak ładna normalna, naturalna.
  • Świetnie wyglądasz, super live. Dziękuję za niego.
  • Wszystko fajnie, ale logo na bluzie nieco za duże. Ale i tak lubię na ciebie patrzeć.

Podzielacie opinie internautów?


Bluza, którą wybrała Anna Lewandowska

Bluza, którą wybrała Anna Lewandowska

Anna Lewandowska w bluzie z sieciówki

Anna Lewandowska w bluzie z sieciówki

Anna Lewandowska w bluzie z sieciówki

Anna Lewandowska w bluzie z sieciówki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×