Anna Lewandowska wspiera gejów na ulicach Barcelony. Ubrała się tak, że nie przejdzie niezauważona

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska postanowiła wesprzeć środowisko LGBT. Trenerka wydała krocie i wyszła na ulice Barcelony w stroju, w którym nie przemknie niezauważona. 

Anna Lewandowska w ostatnim czasie przeszła sporą rewolucję. Razem z mężem i córeczkami przeprowadziła się z Niemiec do Hiszpanii. Wszystko to ma związek z transferem piłkarza z Bayernu Monachium do FC Barcelony. O ten kontrakt walczył on przez dłuższy czas, a gdy kluby się dogadały, rodzina spakowała walizki i rozpoczęła kolejny etap życia. W nowym miejscu zaaklimatyzowali się wręcz błyskawicznie. Wiadomo, że Hiszpania nie była dla nich zupełnie obcym miejscem. Zaledwie rok wcześniej kupili dom na Majorce, w którym spędzali każdą wolną chwilę.

We wrześniu córeczki Lewandowskich, czyli Klara i Laura, rozpoczęły naukę w nowej szkole. Trenerka bardzo chwaliła 5-latkę, która świetnie sobie radzi z nauką kolejnych języków. Mówi bardzo dobrze nie tylko po polsku, ale też po angielsku, niemiecku, a powoli uczy się hiszpańskiego.

Rozwój to podstawa! Zawsze powtarzam. To, co będziemy pokazywać naszym dzieciom od najmłodszych lat, zaprocentuje w ich przyszłości. (…) Dlatego staramy się, żeby Klara miała szansę poznawać nowe rzeczy, a jedną z nich są języki obce. Na co dzień mieszkamy w Monachium, ale na całym świecie podstawą komunikacji jest język angielski. To jest niesamowite, jak szybko dzieci przyswajają język, kiedy poznają go w naturalnym środowisku, najlepiej w formie nauki poprzez zabawy – mówiła Ania dwa lata temu.

Anna Lewandowska w bluzie Gay Pride

Ania swoją uwagę skupia przede wszystkim na córeczkach i łączeniu kariery z macierzyństwem, ale wiadomo, że jest też wielką miłośniczką mody. Ostatnich kilka dni spędziła w Paryżu, gdzie odbywał się Fashion Week. Na jedną z najsłynniejszych imprez w branży mody zjechały się sławy z całego świata. Na pokazach kolekcji największych kreatorów trendów nie  zabrakło też Ani. Trenerka pojawiła się m.in. na pokazie Isabel Marant.

Ania uwielbia być na bieżąco z modą, a podczas ostatnich zakupów postanowiła nie tylko zaopatrzyć się w ciuszek znanej marki, ale przy okazji pokazać swoje wsparcie dla środowiska LGBT. Wybrała bowiem bluzę Balenciaga z serii Gay Pride, która ma zwrócić uwagę na dyskryminację środowisk nieheteronormatywnych.

Balenciaga współpracuje z OutRight w swojej misji wspierania praw człowieka i w imieniu osób, które doświadczają dyskryminacji lub nadużyć ze względu na ich faktyczną lub domniemaną orientację seksualną oraz tożsamość płciową lub ekspresję. Moda może być użyteczna poza praktycznymi celami, podkreślając ważne kwestie, takie jak ta. OutRight Action International działa na poziomie globalnym, regionalnym i krajowym, aby wyeliminować prześladowania, nierówności i przemoc, z którymi spotykają się lesbijki, geje, osoby biseksualne, transpłciowe, interpłciowe i queer (LGBTIQ) na całym świecie – opisuje przekaz nowej kolekcji marka Balenciaga na swojej stronie internetowej.

Wiadomo, że fundusze pozyskane ze sprzedaży kolekcji Gay Pride będą pomagały walczyć z dyskryminacją środowiska LGBT na całym świecie.

Fundusze zebrane ze sprzedaży tego produktu Balenciaga pomogą zaspokoić pilną potrzebę zapewnienia praw człowieka dla osób LGBTIQ na całym świecie – czytamy na stronie Balenciaga.

Grantowa bluza, którą wybrała Ania, na stronie marki kosztuje około 3,3 tys. złotych.

Zdjęcia Ani w bluzie z serii Pride zobaczycie w naszej galerii.


Anna Lewandowska w bluzie Pride Balenciaga

Anna Lewandowska w bluzie Pride Balenciaga

Anna Lewandowska w bluzie Pride Balenciaga

Anna Lewandowska w bluzie Pride Balenciaga

Anna Lewandowska w bluzie Pride Balenciaga

Anna Lewandowska w bluzie Pride Balenciaga

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×