Szukaj

Anna Lewandowska na imprezie „Vogue’a” wyglądała jak z okładki! Wystarczyło, że włożyła mini i te buty

Anna Lewandowska na urodzinach Vogue Polska

Anna Lewandowska w mini świętowała pierwsze urodziny magazynu Vogue Polska. Gwiazda wystąpiła w zjawiskowej wieczorowej stylizacji. Zobacz, jak się ubrała.

Ania Lewandowska niejednokrotnie udowodniła, że moda to jej drugie imię. Żona Roberta ma doskonałe wyczucie stylu, przez co zdobyła sympatię wielu Polek, które chcą ją naśladować. Nic więc dziwnego, że trenerka była jednym z gości, którzy pojawili się podczas uroczystej kolacji wystawionej z okazji pierwszych urodzin magazynu Vogue Polska. Podczas wydarzenia pojawiła się cała plejada gwiazd i osób związanych z show-biznesem.

Właśnie wtedy paparazzi przyłapali ją w długim granatowym płaszczu ze złotymi guzikami. Ania dobrała do niego buty w panterkę. Tego wieczoru trenerka zrezygnowała z wymyślnych fryzur decydując się jedynie na wyprostowane włosy i delikatny makijaż.

Kiedy jednak przekroczyła próg budynku i zdjęła płaszcz, błyszczała jak prawdziwa gwiazda. Pozując na ściance Vogue’a zdradziła, że ubrała się w ciemną sukienkę mini, która miała puszyste rękawy. Kreacja ta nie tylko odsłaniała jej wysportowane nogi, ale także wyróżniała się na tle innych małych czarnych.

Największe gwiazdy na pierwszych urodzinach Vogue Polska: Anja Rubik, Anna Lewandowska, Monika Brodka, Monika Olejnik

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski świętują Walentynki! Tak romantycznej sesji nie mieli od bardzo dawna!

Gwiazdy świętują Walentynki 2019! Joanna Koroniewska, Kajra, Agnieszka Hyży, Emilia Komarnicka, Kuba Wojewódzki, Ola Ciupa [DUŻO ZDJĘĆ]


Anna Lewandowska- Vogue Polska 1. urodziny

Anna Lewandowska- Vogue Polska 1. urodziny

Anna Lewandowska buty

Anna Lewandowska buty

Anna Lewandowska - 1.urodziny Vogue kreacja

Anna Lewandowska - 1.urodziny Vogue kreacja

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×