Szukaj

Miłośniczka luksusowych ubrań nosi buty z sieciówki. Anna Lewandowska w przystępnej cenie upolowała hit sezonu

Anna Lewandowska - ranking WAGs

Anna Lewandowska - ranking WAGs

Anna Lewandowska po narodzinach Laury postanowiła nieco zmienić styl i odświeżyć swoją garderobę. Niedawno na jej profilu pojawiło się zdjęcie w sportowej stylizacji. Naszą uwagę zwróciły sandały, które są dostępne na każdą kieszeń.

Anna Lewandowska to jedna z najlepiej ubranych Polek. Trenerka fitnessu dokładnie wie, co jest aktualnie modne. Jej stylizacje zwykle są trafione w punkt. Ania zdecydowanie potrafi podkreślić swoją wysportowaną sylwetkę. Po urodzeniu drugiej córeczki zdecydowała się nieco zmienić styl i postanowiła przejrzeć garderobę. Jej obserwatorki namówiły ją bowiem na wyprzedaż.

Anna Lewandowska w sandałkach z sieciówki

Chociaż trenerka może pozwolić sobie na ubrania od największych projektantów, to zdarza jej się również robić zakupy w popularnych sieciówkach. Co jakiś czas na profilu Ani pojawiają się zdjęcia, na których możemy podpatrzeć jej pomysły na stylizacje. Podczas pobytu na oficjalnych spotkaniach i czerwonych dywanach zawsze prezentuje się nienagannie. Swoją idealną figurę podkreśla dopasowanymi sukienkami i szpilkami.

Inaczej jest na co dzień. Wtedy stawia raczej na wygodny sportowy strój. Na większości zdjęć na Instagramie możemy zobaczyć ją w spodenkach i luźnych bluzach.  Zazwyczaj zakłada buty na płaskiej podeszwie. Na jednym z ostatnich postów zaprezentowała się w total looku ze znanej sportowej sieciówki.

Cała stylizacja Ani pochodzi ze sklepu 4F. Zdecydowała się włożyć krótkie spodenki, które podkreśliły jej zgrabne nogi. Postawiła także na luźną bluzę w pastelowym odcieniu mięty. Naszą uwagę zwróciły jednak buty. Są to sportowe sandały na płaskiej, wygodnej podeszwie.

Uniwersalna kolorystka powoduje, że będą pasowały do większości stylizacji. Chociaż jeszcze niedawno takie buty kojarzyły się jedynie z pieszymi wycieczkami, to w tym sezonie zdecydowanie wracają do łask. Za model, który ma na sobie Ania, na stronie sieciówki trzeba zapłacić 129,99 złotych.

Wielkimi krokami zbliża się czas wyprzedaży, więc możliwe, że już niedługo będzie można je zdobyć w jeszcze niższej cenie.


Anna Lewandowska w ubraniach 4F

Anna Lewandowska w ubraniach 4F

Anna Lewandowska w ubraniach 4F

Anna Lewandowska w ubraniach 4F

Sandały 4f

Sandały 4f

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×