Szukaj

Stylowa Anna Lewandowska pojawiła się na Fashion Weeku w Paryżu! Przebierała się kilka razy!

Anna Lewandowska na Paris Fashion Week 2018

Anna Lewandowska na Paris Fashion Week 2018

Obecnie w stolicy Francji odbywa się Paris Fashion Week, czyli jeden z najważniejszych tygodni mody, podczas którego najwięksi projektanci z całego świata prezentują swoje najnowsze kolekcje na sezon jesień-zima 2018/2019. Zatem Paryż jest obecnie europejską stolicą mody, przyciąga tłumy gwiazd i celebrytów. Na pokazach można spotkać m.in. Carę Delevingne, Isabelle Huppert, Kate Moss czy Zoe Kravitz.

Na tej prestiżowej imprezie modowej pojawiła się również silna reprezentacja z Polski. Przypomnijmy, że swoją obecnością modowe czary zaszczyciła Julia Wieniawa, Maffashion oraz Paula Jagodzińska. Jednak największa niespodzianką okazała się obecność w Paryżu Anny Lewandowskiej. Ania od dawna interesuje się modą, więc jej wyjazd do stolicy Francji nie powinien nikogo dziwić.

Trenerka swoją obecność na Paris Fashion Week zachować w tajemnicy, jednak jej plan runął w gruzach, gdy Paula Jagodzińska wkleiła na swój profil śliczna fotkę z Lewandowską, którą spotkała na pokazie Balmain. Zdjęcie wystylizowanej żony Roberta Lewandowskiego z Paryża pojawiło się także na profilu polskiego wydania magazynu Elle. Redakcja gazety spotkała Anię za kulisami prezentacji kolekcji Niny Ricci.

Warto dodać, że za każdym razem Lewandowska zaprezentowała się w dwóch różnych stylizacjach. Która lepsza?

Anna Lewandowska została influencerką roku! Cenne trofeum odebrała jej mama, która swoją przemową wzruszyła wszystkich do łez! „Córeczko, jestem dumna” [WIDEO]

PETARDA! Anna Lewandowska w pierwszej zmysłowej sesji okładkowej po narodzinach dziecka!

Nie uwierzycie co Anna Lewandowska zrobiła zaraz po Sylwestrze! Najpierw ekskluzywna impreza w gronie przyjaciół, a potem? „Miałam dzisiaj sobie odpuścić…”

Takie zdjęcie Lewandowskich to rarytas! Powstało 5 lat temu. Co oni tam robią?!


Czy Anna Lewandowska ma dobry modowy gust?

×