Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Stylowa Anna Lewandowska nigdy nie wyglądała piękniej! Jej widowiskowa pudrowa kreacja przebiła wszystkie poprzednie! Pamiętacie je?

Anna Lewandowska, wszystkie kreacje na gali Mistrzów Sportu


Gala Mistrzów Sportu: Kreacje Anny Lewandowskiej z poprzednich lat

Anna Lewandowska od lat zaszczyca swoją obecnością największe gale mistrzów polskiego sportu. Piękna żona Roberta Lewandowskiego zawsze godnie reprezentuje swojego wybitnego mistrza. Trenerka jest znana ze swoich widowiskowych i wysmakowanych stylizacji. Anna zawsze swoim fenomenalnym gustem i szykownym lookiem nadaje wszystkim imprezom wyjątkowej światowej rangi.

Na wcześniejszych galach Sportowiec Roku Annę Lewandowska mogliśmy podziwiać w wyszukanych kreacjach. Każda z jej stylizacji fenomenalnie podkreślała jej zjawiskową urodę i idealną figurę.

Anna znakomicie prezentowała się w 2014 roku w białej długiej sukni Violi Piekut i skórzanej ramonesce, zachwyciła także w czarnej seksownej wieczorowej kreacji Just Paul, która pięknie podkreśliła jej ciążowy brzuszek. Pamiętamy Anię również w zielonej długiej sukni Balmain z widowiskową aplikacją na biodrze, a także Lewandowską ubraną w piękną ciemnozieloną bluzkę połączoną z długą spódnicą w łososiowym kolorze z domu mody La Mania.

We wszystkich tych lookach Lewandowska wyglądała zachwycająco. Jednak jej dzisiejsza oszałamiająco piękna pudrowa kreacja marki N°21 z całą pewnością przebiła wszystkie wcześniejsze!

A wam która suknia Anny Lewandowskiej przypadła do gustu najbardziej?

Gala Mistrzów Sportu 2018: Anna Lewandowska w kreacji za 7 tysięcy złotych olśniła wszystkich swoim blaskiem! Roberta Lewandowskiego aż wmurowało z wrażenia!

Anna Lewandowska na Galę Mistrzów Sportu 2016 przyszła z przystojnym mężczyzną! Na scenie odbierając nagrodę dla męża zażartowała ze swojej ciąży. Mamy wideo

Gwiazdy na Gali Mistrzów Sportu 2018: Anna Lewandowska, Karolina Szostak, Joanna Liszowska, Anita Włodarczyk [DUŻO ZDJĘĆ]

Czy lubisz styl Anny Lewandowskiej?Komentarzy: 9


Gość | 10 stycznia 2018, 04:50

It’s a joke.I saw better dressed women than Lewandowska.Average dresses.


Gośćlik | 9 stycznia 2018, 08:37

wyglądała mało ciekawie ,mniej jak przeciętność z prostej dziewczyny nigdy nie będzie gwiazdy


Gość | 8 stycznia 2018, 12:48

Gibon


Gość | 7 stycznia 2018, 17:03

Na te kasę i zapewne sztab doradców wygladała Pani, Pani Lewandowska bladziutko. Ładna z Pani kobieta, wysportowana, zgrabna a jednak czegoś gdzieś brakuje…


Gość | 7 stycznia 2018, 09:17

Akurat w tej sukni wyglądała najpiękniej. Nadrobiła gafe z kombinezonem na bal TVN . Makijaż piękny delikatny ale fryzurą rzeczywiście powinna być inna Ania ma piękne włosy i na codziennie potrafi je pięknie wyeksponować a tu tego zabrakło.


Gość | 7 stycznia 2018, 09:09

W La Manii wyglądała super. W tym roku, moim zdaniem zabrakło fryzury i makijażu!! Uczesała się jak na trening a ma piękne włosy przecież.


Gość | 7 stycznia 2018, 06:32

No i co ona sobie wyobraza.


Gość | 6 stycznia 2018, 23:16

Akurat ta sukienka nie powalała! Miała już lepsze!


Gość | 6 stycznia 2018, 22:46

Żona Stocha też wyglądała rewelacyjnie.


Dodaj komentarz
×