Szukaj

Bal TVN 2019: Anna Lewandowska dawno nie wyglądała tak pięknie! Ona wie, jak rozpalić zmysły!

Anna Lewandowska pojawiła się wśród gwiazd na Balu TVN 2019. Na corocznym spotkaniu, wystąpiła się w nietypowej dla siebie kreacji. Zobaczcie, jaką sukienkę wybrała.
Anna Lewandowska - Bal TVN 2019

Anna Lewandowska - Bal TVN 2019

Anna Lewandowska zasłynęła już z tego, że bardzo dba o swój wizerunek. Wybiera stylizacje bezpieczne, wyważone. Nie eksperymentuje z kolorami. Makijaż zawsze stonowany, włosy rozpuszczone i nieodzowna grzywka. Jednak na bal Fundacji TVN Nie jesteś samSen nocy letniej, wybrała bardzo odważną kreację.

Zobacz: Bal TVN 2019. Najpiękniejsze kreacje gwiazd: Omenaa Mensah, Monika Olejnik, Anita Werner

Anna Lewandowska na Balu TVN 2019

Anna Lewandowska pojawiła się w długiej, pomarańczowej sukni na jedno ramię, z odważnym rozcięciem na nodze i gorsetową górą, zaprojektowanej przez MMC. Dodatkowo kreacja ozdobiona była falbanami oraz wielkim, bufiastym rękawem na prawej ręce. Ozdoba mocno rzucała się w oczy, no i kontrastowała z delikatną figurą trenerki. Subtelne, czarne sandałki na obcasie, niewątpliwie dodawały uroku całości.

Fryzura klasycznie – proste, rozpuszczone włosy i grzywka, zasłaniająca brwi. Kolor włosów Ani, mocno podbija błękit jej tęczówek. Makijaż, jak zawsze, naturalny. Odważna barwa stylizacji, podkreśliła opaleniznę Lewandowskiej, którą zdobywała przez cały sezon urlopowy, podróżując z rodziną. Trenerka wyglądała bardzo świeżo i dziewczęco.

Zobacz: Bal TVN 2019: Grażyna Torbicka z nową fryzurą i w bardzo zmysłowej kreacji! Co za odważne rozcięcie!

Internauci o kreacji Anny Lewandowskiej na Balu TVN 2019

Anna Lewandowska ma sporą grupę wiernych fanów. Od razu wypatrzyli ją wśród gwiazd, które pojawiły się na balu TVN-u 2019. W związku z tym pojawiły się też liczne komentarze, na temat wybranej przez gwiazdę stylizacji oraz tego, jak się w niej prezentowała.

  • Ania wygląda obłędnie.
  • Mega.
  • Jaka piękna!
  • Cudnie, jest moc! – pisali obserwujący.

Tylko kilka komentarzy poddało w wątpliwość, czy nieodłączna grzywka Ani powinna być aż taka długa. Sami oceńcie. Zdjęcia w naszej galerii.

Zobacz: Kinga Rusin najlepiej ubraną gwiazdą w historii balów TVN! Aż ciężko zdecydować, która sukienka była najlepsza


Anna Lewandowska - Bal TVN 2019

Anna Lewandowska - Bal TVN 2019

Uśmiechnięta Anna Lewandowska na ściance - Bal TVN 2019

Uśmiechnięta Anna Lewandowska na ściance - Bal TVN 2019

Anna Lewandowska na ściance - Bal TVN 2019

Anna Lewandowska na ściance - Bal TVN 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×