Szukaj

To była rewia mody! Marina zachwyciła prześwitującą kreacją na weselu przyjaciół! Jak wypadła przy Annie Lewandowskiej?

Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsny bawiły się w ten weekend na tym samym weselu, u swoich przyjaciół – Ewy i Tomka. Zobaczcie, jakie kreacje wybrały WAGs.
Marina Łuczenko i Anna Lewandowska na ślubie

Marina Łuczenko i Anna Lewandowska na ślubie

Anna Lewandowska i Marina bawiły się razem na ślubie przyjaciół – Ewy Puchowskiej i Tomka Zawiślaka. Wszakże sezon ślubny wśród gwiazd trwa w najlepsze. W ciągu ostatnich kilku dni sakramentalne tak powiedzieli sobie m.in. Zosia Zborowska i Andrzej Wrona, Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk, a także Krzysztof Rutkowski i Maja Plich.

Zobacz: Najlepsze nagranie z wesela Krzysztofa Rutkowskiego krąży po internecie! Detektyw zaśpiewał dla żony wielki przebój! [WIDEO]

Obie panie pojawiły się na ślubie i oczywiście nie mogłoby się obyć bez porównania ich kreacji. Obie wybrały bardzo ciekawe sukienki. Tym razem Anna Lewandowska postawiła na kreację weselną w pięknym, złotobrązowym kolorze. Sukienka o kroju szmizjerki sięgała jej do połowy ud i była przewiązana paskiem w tym samym odcieniu. Całego obrazu dopełniały rozpuszczone, lekko pofalowane włosy, z charakterystyczną grzywką oraz delikatny makijaż.

Zobacz: Anna Lewandowska z Robertem na ślubie najlepszego przyjaciela piłkarza. Trenerka swoją kreacją przyćmiła nawet pannę młodą!

Na weselu przyjaciółki Ania miała okazję spotkać się z inną WAG, Mariną Łuczenko-Szczęsną. Piosenkarka wybrała bardzo piękną sukienkę mini z ciekawymi motywami. Czarna kreacja z biało-srebrnymi zdobieniami, przypominającymi płatki śniegu, idealnie podkreślała świetną figurę gwiazdy. Rozpuszczone włosy i delikatny makijaż świetnie kończyły look piosenkarki.

View this post on Instagram

???? #WedingVibes #MidnightStar ????#proseccovan #celebrations

A post shared by MaRina (@marina_official) on

W zasadzie trudno się zdecydować, która wyglądała lepiej. Marina czy Ania? Wam zostawiamy ocenę. Niewątpliwie jednak obie WAGs zaprezentowały się pięknie i z klasą.

Zobacz: Marina wrzuciła nowe selfie, ale wszyscy patrzą na jej manicure. Tak kontrowersyjnego jeszcze nie miała


Marina na ślubie przyjaciółki

Marina na ślubie przyjaciółki

Marina Łuczenko na ślubie przyjaciół

Marina Łuczenko na ślubie przyjaciół

Anna Lewandowska i Marina na ślubie

Anna Lewandowska i Marina na ślubie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×