Szukaj

Anna Lewandowska w kostiumie kąpielowym za… 29 złotych! To model z popularnej sieciówki

Anna Lewandowska w kostiumie kąpielowym za 29 złotych. Gwiazda wypatrzyła hit wakacji w sieciówce. Fanki od razu rzuciły się na zakupy.
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska to jedna z najlepiej ubranych Polek. Trenerka fitnessu dokładnie wie, co jest aktualnie modne. Jej stylizacje zwykle są trafione w punkt. Ania zdecydowanie wie, jak podkreślić swoją wysportowaną sylwetkę. Chociaż żona Roberta Lewandowskiego może pozwolić sobie na ubrania z najlepszych domów mody, to często również zagląda do popularnych sieciówek.

Na profilu Lewandowskiej co jakiś czas pojawiają się zdjęcia z wakacji, na których pozuje w samym kostiumie kąpielowym. Nie ma się czemu dziwić. Gwiazda może się pochwalić idealną figurą. Zdjęcia z rajskich plaż, to zawsze wielka gratka dla jej fanek, które w komentarzach pytają o stylizacje. Okazuje się, że Ania jeden ze swoich kostiumów kupiła za grosze.

Anna Lewandowska w kostiumie kąpielowym za 29 złotych

Żona Lewandowskiego jest modową inspiracją dla wielu Polek. Fanki czerpią z jej pomysłów i starają się odtwarzać prezentowane przez nią stylizacje, zwłaszcza te pochodzące z sieciówek. Chociaż na piękną letnią pogodę musimy jeszcze trochę poczekać, to warto już teraz rozejrzeć się za kostiumem kąpielowym. Ania jeden ze swoich wakacyjnych strojów wypatrzyła w Pull&Bear.

View this post on Instagram

Autumn … And the weather is still amazing. THIS IS A PICTURE FROM CAMPAIGN FOR @phlov_by_anna_lewandowska _________________________ Kalendarzowa jesień… A pogoda nadal rozpieszcza. WRZUCAM ZATEM ZDJĘCIE Z KAMPANII???????????? @phlov_by_anna_lewandowska KAWA NA ŁAWĘ????!!!!! ▶️WIECIE DLACZEGO MOJE KOSMETYKI SA TAK WYJĄTKOWE? Kosmetyki PHLOV są nie tylko naturalne i wegańskie, lecz także niezwykle innowacyjne ????‍???? Opracowując je korzystaliśmy z najnowszych badań i trendów w KOSMETOLOGII. ???? Sama naturalność nie musi być synonimem SKUTECZNOŚCI… (tutaj oceńcie sami…) A teraz KONKRETNE kwestie świadczące o wyjątkowości kosmetyków PHLOV: 1️⃣.‍‍‍‍‍Własny dział badań i rozwoju, który umożliwia nam nadzór nad całym procesem tworzenia kosmetyku ???? TO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE!!! 2️⃣.Opatentowane surowce oraz kompleksy aktywne z CAŁEGO ŚWIATA w maksymalnie efektywnym stężeniu i o skuteczności potwierdzonej badaniami ???? 3️⃣. Nowoczesne metody użyte do ich pozyskania – takie, jak m.in. technologia ultradźwiękowa EcoSound®, fermentacja i ekstrakcja CO2. 4️⃣. Procentowa zawartość składników pochodzenia naturalnego liczona w oparciu o niezależną międzynarodową normę ISO 16128. (ZNACIE? WARTO SPRAWDZAĆ OPAKOWANIA) 5️⃣.OPAKOWANIA z surowców nadających się do recyklingu, takich jak: BIO-PET, szkło i trzcina cukrowa ♻ 6️⃣. Wielopoziomowa pielęgnacja ????‍♀️ A Wy, na co zwracacie uwagę kupując kosmetyki? Koniecznie dajcie mi znać! Wszystkie produkty PHLOV i ich składy znajdziesz na www.phlov.com #phlov #flow #annalewandowska #natural #naturalcosmetics

A post shared by ???????????????? ???????????????????????????????????????????? (@annalewandowskahpba) on

Ania wygląda rewelacyjnie nie tylko w skąpym bikini, ale również w jednoczęściowym kostiumie, który doskonale podkreśla jej sylwetkę. Głęboki dekolt na plecach nadał mu niezwykłej zmysłowości. Na wyprzedaży w sieciówce można było go kupić za jedyne 29 złotych.

Niestety nie jest on już dostępny w ofercie. Zniknął z magazynów dosłownie kilka godzin po tym, jak pokazała się w nim Ania. Ona ma moc!


Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×