Szukaj

Anna Lewandowska upolowała prawdziwy hit jesieni! Jej płaszcz w wężowy wzorek to marzenie każdej stylowej kobiety

Anna Lewandowska wężowa stylizacja

Anna Lewandowska w jesiennym płaszczu

Anna Lewandowska w ostatnich latach przeszła wielką metamorfozę. Coraz śmielej odsłania swoje piękne ciało, eksperymentuje z fryzurami i nosi ubrania z najwyższych półek, które często są marzeniem każdej fashionistki.

Swoimi stylizacjami Ani chwali się na Instagramie. Ostatnio królowa polskiego fintessu ubrała się w klasyczne jeansy, do których dobrała golf w tym samym kolorze i kowbojki od Calvina Kleina za około 1400 zł. Całość stylizacji uzupełniły dodatki: przeciwsłoneczne okulary i płaszcz marki AllSaints, który nabyć można za 2700 zł.

View this post on Instagram

Bądź sobą???????? Oryginał jest zawsze więcej wart niż kopia. ???? Dlatego jednym z największych życiowych wyzwań jest bycie sobą w świecie, który próbuje sprawić, byś była jak inni. Nie próbuj na siłę przekonać do siebie innych, do swojej osobowości, zatracając tym samym siebie. Ludzie, którzy będą potrafili zaakceptować Cię taką, jaka jesteś, pojawią się w Twoim życiu i zostaną w nim na zawsze. Ja to zrozumiałam już jakiś czas temu… i wiem jedno, dbajmy o najbliższych, którzy są ważni w naszym życiu i akceptują nas za całokształt. Inspirujmy ❤️✌????———————————————— #positive #healthyplanbyann #motivation #annalewandowska #smile #powet #autumn #photo @stor9_ @pawelflorczak Be yourself! The original YOU is always more valuable than a copy. ???? Lately one of the biggest challenges in life is to be yourself in a world that tries to make you feel like someone else. Do NOT try to impress others by losing your own identity. The people that accept you for who you area, are the ones you should cherish. They will be there for you and will stay in your life forever. I experienced this myself some time ago … and I now know one thing for sure, let's take care of our loved ones who are important in our lives and accept us for who we are.

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Pod zdjęciem Ania umieściła motywacyjny opis, w którym zachęca obserwatorki do tego, by zawsze były sobą:

Oryginał jest zawsze więcej wart niż kopia. Dlatego jednym z największych życiowych wyzwań jest bycie sobą w świecie, który próbuje sprawić, byś była jak inni. Nie próbuj na siłę przekonać do siebie innych, do swojej osobowości, zatracając tym samym siebie. Ludzie, którzy będą potrafili zaakceptować Cię taką, jaka jesteś, pojawią się w Twoim życiu i zostaną w nim na zawsze.  Ja to zrozumiałam już jakiś czas temu… i wiem jedno, dbajmy o najbliższych, którzy są ważni w naszym życiu i akceptują nas za całokształt.

Okazuje się, że Lewandowska zawsze może liczyć na swoich fanów, którzy popierają jej podejście do życia:

  • Tak! I nigdy nie idźmy na kompromis z własnym sercem, ono zawsze wie co jest dla nas najlepsze

  • Aniu jesteś dla mnie inspiracją ❤ Można być dobrą żoną, wspaniałą mamą i do tego bizneswoman. Patrzę na Ciebie i wierzę, że i mi uda się to pogodzić. Trzymam kciuki za nas

  • Tak! I nigdy nie idźmy na kompromis z własnym sercem, ono zawsze wie co jest dla nas najlepsze

Staracie się w życiu być w zgodzie przede wszystkim z samym sobą?

Jak pracuje się z Anną Lewandowską? Prywatna fotograf trenerki zdradziła sekrety z planu! „500 zdjęć w 400 stylizacjach” [WIDEO]

Wojna wśród WAGs? Sara Boruc ostro skomentowała paskudne plotki. „Nie będziemy robić takiej popeliny” [WIDEO]

Anna Lewandowska i Magdalena Boczarska w identycznej bluzie! Wystylizowały się zupełnie inaczej. Efekt?


Czy lubisz styl Anny Lewandowskiej?

×