Szukaj

Anna Lewandowska i Marina Łuczenko nawet na plażę ubrały się jak na pokaz mody! Ich letnie kreacje zapierają dech!

Anna Lewandowska i Marina Łuczenko przebywają na wspólnych rodzinnych wakacjach w Grecji. Polskie WAGs robią wszystko, aby umilić swoim mężom wakacyjny odpoczynek. Oprócz opalania w bikini gwiazdy zorganizowały profesjonalny pokaz mody.

Od kilku dni dwie najpopularniejsze pary polskiego show-biznesu spędzają wspólne wakacje. Anna Lewandowska wraz z Mariną Łuczenko w towarzystwie swoich znanych małżonków wypoczywają w Grecji. Na profilach pięknych pań pojawiła się już seria przepięknych zdjęć z plaży oraz spacerów. Nie brakuje także seksownych odsłon w bikini, jak również romantycznych ujęć z Robertem Lewandowskim oraz Wojtkiem Szczęsnym. Przyszedł zatem czas na kolejną odsłonę wielkiej światowej mody.

Małżonkowie polecieli do Grecji prywatnym samolotem, więc nie mieli żadnych ograniczeń związanych z bagażem. W związku z tym Marina wraz z Anną zabrały ze sobą prawie całą garderobę, którą sukcesywnie prezentują w promieniach greckiego słońca. Trenerka fitnessu mimo wakacji pamięta także o regularnym motywowaniu swoich fanek, na jej profilu przy kolorowych fotkach można przeczytać więc słynne budujące mądrości:

Każda z nas jest wyjątkowa i każda z nas powinna mieć tego świadomość Takie, jakimi jesteśmy… ze wszystkimi naszymi wadami i niedoskonałościami

Pamiętajmy, że nasza wyjątkowość przejawia się poprzez wiele składowych, np. ✔poprzez naszą inteligencję emocjonalną
✔nasze poczucie humoru
✔naszą wrażliwość
✔nasze umiejętności
✔nasze cele i osiągnięcia
✔naszą pasję
✔nasze zainteresowanie
✔naszą siłę… i mogę tak wymieniać jeszcze długo????

Wyzwanie jesteś wyjątkowa trwa. Do dzieła!

Pod komentarzem pojawiła się szałowa fotka Anny Lewandowskiej z Mariną Łuczenko. Żony polskich piłkarzy wyglądają obłędnie, w takiej odsłonie mogłyby obie poprowadzić oscarową galę. Marina w kolorowej falbankowej mini zaprezentowała spektakularny dekolt oraz zgrabne nogi, zaś jej przyjaciółka tym razem postawiła na elegancję – ma na sobie długi czarny zestaw przypominający suknię w białe kropki. Dół kreacji trenerki składa się z kilku falban, natomiast góra wykończona stylową stójką odsłoniła piękny brzuch.

Dziewczyny dopełniły swoje olśniewające stylizacje modnymi torebkami. Anna ma brązową, Marina błękitną. Bez wątpienia Lewandowska i Łuczenko są największą ozdobą greckiej wyspy Mykonos. Każda z nich jest wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju.

Czyj look podoba się wam bardziej?

View this post on Instagram

#talented #good #sensitive #ambitious its Marina @marina_official (boys did manage to catch a good moment ☀️????) _______________________ #utalentowana #dobra#pozytywna #wrazliwa #ambitna taka jest Marinka @marina_official (chłopcy złapali moment????☀️) ________________________ Bardzo się cieszę, że tak wiele z Was bierze udział w wyzwaniu #jesteswyjatkowa oznaczając inne WSPANIAŁE KOBIETY ????????❤️ ▫️ Każda z nas jest wyjątkowa i każda z nas powinna mieć tego świadomość????Takie, jakimi jesteśmy… ze wszystkimi naszymi wadami i niedoskonałościami???? Pamiętajmy, że nasza wyjątkowość przejawia się poprzez wiele składowych, np. ✔poprzez naszą inteligencję emocjonalną ✔nasze poczucie humoru ✔naszą wrażliwość ✔nasze umiejętności ✔nasze cele i osiągnięcia ✔naszą pasję ✔nasze zainteresowanie ✔naszą siłę… i mogę tak wymieniać jeszcze długo???? Wyzwanie #jesteswyjatkowa trwa????❤Do dzieła! ▫️▫️▫️ #wyzwanie #annalewandowska #women #strongwomen #motivationbyann #dess @sir_thelabel

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Zobacz: Anna Lewandowska i Marina Łuczenko z mężami pławią się w luksusach podczas wakacji! Pokazały swój prywatny samolot!

Zobacz: Marina Łuczenko pokazała się w bikini rok po porodzie! Jej forma jest imponująca! Co za brzuch!

Zobacz: Marina Łuczenko w sobotę nie dotarła do “Dzień Dobry TVN”. Tomasz Karolak zdradził powód jej nieobecności


Marina Łuczenko i Anna Lewandowska w pięknych kreacjach

Marina Łuczenko i Anna Lewandowska w pięknych kreacjach

Marina w sukience w kwiatki

Marina w sukience w kwiatki

Marina Łuczenko w bikini

Marina Łuczenko w bikini

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny w Grecji

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny w Grecji

Marina Łuczenko w Grecji

Marina Łuczenko w Grecji

Marina Łuczenko, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Wojtek Szczęsny lecą na wspólne wakacje

Marina Łuczenko, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Wojtek Szczęsny lecą na wspólne wakacje

Anna Lewandowska na Mykonos

Anna Lewandowska na Mykonos

Anna Lewandowska z Robertem i Klarą na Mykonos

Anna Lewandowska z Robertem i Klarą na Mykonos

Anna Lewandowska pokazała się w bikini na wakacjach w Grecji

Anna Lewandowska pokazała się w bikini na wakacjach w Grecji

Anna Lewandowska pokazała nagie pośladki na wakacjach w Grecji

Anna Lewandowska pokazała nagie pośladki na wakacjach w Grecji

Anna Lewandowska vs Marina Łuczenko. Która lepsza?

×