Szukaj

Anna Lewandowska i Julia Wieniawa już mają najmodniejsze płaszcze tego sezonu. Gdzie je kupiły? Ujawniamy markę

Julia Wieniawa, Anna Lewandowska

Julia Wieniawa, Anna Lewandowska

Anna Lewandowska korzysta w pełni z ostatnich słonecznych dni tej jesieni. Niedawno opublikowała na Instagramie zdjęcie w pięknym płaszczu. Podobne nakrycie obserwowaliśmy podczas wyborów, a wystąpiła w nim Julia Wieniawa. Zobaczcie, jaka wspaniała, jesienna stylizacja.

Anna Lewandowska nosi miano jednej z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Nie da się ukryć, że każda jej kolejna stylizacja wzbudza spore emocje. Gdzie się nie pojawi, tam robi furorę. Jej fanki szukają nie tylko porad dietetycznych, ale i modowych inspiracji. Ania już słynie z dobrego stylu. Tym razem zachwyciła płaszczem w stylu tego, który miała na sobie Julia Wieniawa podczas wyborów parlamentarnych 2019.

Zobacz: Anna Lewandowska na imprezie. Oryginalna kreacja zaskakuje prawie tak samo, jak ceny jej kosmetyków

Anna Lewandowska w kraciastym płaszczu

Tym razem prawdziwą furorę wśród obserwujących Instagram Anny Lewandowskiej zrobił kraciasty płaszcz, w którym pozowała na farmie dyniowej. Idealne połączenie barw charakterystycznych dla tej pory roku.

Płaszcz w kratkę, który nosi, jest długi i prosty. Ma duże kieszenie i pasuje do wielu jesiennych stylizacji, dzięki wielokolorowej kracie. Internautki tak bardzo zachwyciły się jej okryciem, że bardzo chciały dowiedzieć się jakiej jest marki.

Anna Lewandowska zdradziła, że płaszcz to produkt polskiej marki – Bizuu. Jest ona bardzo popularna wśród gwiazd.

Oprócz wspomnianego okrycia, Ania ma na sobie czarny top i spodnie tegoż koloru. Akcentem są białe, sportowe buty za kostkę. Stylizacje dopełniają przeciwsłoneczne okulary. Ania jak zawsze zachwyca wyglądem.

Zobacz: Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak w trudnym czasie. Małgorzata Rozenek, Anna Lewandowska i Joanna Przetakiewicz zamieściły piękne wpisy

Zobacz: Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska w czołówce najbogatszych Polek. Która ma większy majątek?

Julia Wieniawa w płaszczu Bizuu

Julia Wieniawa w podobnym nakryciu, co Ania Lewandowska, wystąpiła podczas głosowania w tegorocznych wyborach. Postawiła tylko na inne dodatki, ale trzeba przyznać, że prezentowała się równie dobrze co słynna trenerka.

Wam pozostawiamy ocenę, która wypadła lepiej.


Anna Lewandowska - płaszcz

Anna Lewandowska - płaszcz

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska - buty

Anna Lewandowska - buty

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×