Szukaj

Największy kicz w historii czy hit sezonu? Buty Anny Lewandowskiej w ogniu krytyki: „Co za trupięgi”

Lewandowska Anna

Lewandowska Anna

Anna Lewandowska dodała nowe zdjęcia w nietypowych butach. W komentarzach powstała dyskusja. Jedni fani są zachwyceni, inni zdegustowani ich wyglądem.

Anna Lewandowska zaledwie trzy miesiące temu po raz drugi została mamą. Gwiazda do samego końca ciąży była bardzo aktywna i nawet po narodzinach córeczki szybko wróciła do swoich obowiązków. Trenerka nie tylko cały czas spełnia się zawodowo i realizuje kolejne projekty, ale także dba o swój Instagram.

Fani gwiazdy mogą być zatem na bieżąco z tym co się u niej dzieje. Ania od jakiegoś czasu bardzo chętnie dzieli się szczegółami swojej prywatności. Jeszcze nie tak dawno jej social media służy bardziej do promowania jej działalności. Teraz natomiast ku uciesze fanów chętnie pokazuje się podczas codziennych aktywności, takich jak spacer czy wyjście do kawiarni ze znajomymi.

Anna Lewandowska w oryginalnych butach: hit czy kit?

Ania nie raz udowodniła, że zna się nie tylko na ćwiczeniach, ale także doskonale wie, co akurat jest na czasie. W swojej szafie ma prawdziwe perełki, w tym modele, które powstały pod szyldem topowych marek. Niektóre kosztują krocie tak jak skarpetki od Fendi. Ich cena to ponad 600 zł.

Ania wyznacza trendy, niejednokrotnie je wyprzedzając. Tak też może być i tym razem. Trenerka właśnie dodała na Instagram fotkę, na której pozuje w nietypowych butach. Zdjęcia zostały zrobione podczas wypadu z przyjaciółmi do pobliskiej kawiarni.

View this post on Instagram

It is amazing how many changes we can see thanks to our challenge #FIGHTERCHALLENGE 👌its amazing! This was the purpose of this challenge 👉 changing habits 👉 change of attitude 👉 better results 👉 body change Exactly in that order! There is something else that I have to mention and that is essential for me. After reading your messages I can see that what you are doing – you do it for yourself! Let's not forget about your willingness to fight for yourself – it is absolutely impressive! ____________________ WEWNĘTRZNE ZMIANY 👌 Po wspólnym WYZWANIU niemal każda z Was pisze o tym, że kilogramy i centymetry tracą dla Was znaczenie (to efekt uboczny), że najważniejsze dla Was są Wasze przemiany wewnętrzne! To jest SUKCES moi Kochani! To był cel OSTATNIEGO WYZWANIA #FIGHTERCHALLENGE z @diet_training_by_ann ❤️ 👉 zmiana nawyków 👉 zmiana nastawienia 👉 lepsze wyniki (!) 👉 zmiana ciała Dokładnie w tej kolejności. Jest jeszcze coś, o czym muszę wspomnieć a co dla mnie ma zasadnicze znaczenie🤗 Po Waszych wiadomościach widać, że to, co robicie – robicie dla siebie! Nie zapominajmy o Waszej chęci zawalczenia o siebie💪💪 jest ona absolutnie imponująca! I być może się powtórzę, ale to właśnie SPORT / AKTYWNOŚĆ krzepi, buduje, wzmacnia nie tylko mięśnie ale naszą psychikę! Tęsknie za naszymi LIVEami!!! Co powiecie na szybki wspólny trening 😎🤗☺️? Tylko kiedy? Ps. Hehe spontaniczne zdjęcia by @lutak #annalewandowska #healthyteam #Munich #happy #women

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo skrajności. Jedni są zachwyceni tym obuwiem, a inni piszą, że są okropne i wprost nazywają je „trupięgami”. Jednak my postanowiliśmy sprawdzić model i cenę prezentowanego modelu. Okazuje się, że nie są dostępne dla każdego. Czarne buty na wysokiej, czerwonej podeszwie Bottega Veneta kosztują 4200 złotych. Jednak mamy dla Was dobrą wiadomość. Wielbicielki stylu trenerki mogą zdobyć bardzo podobny model w Zarze. Kosztuje on 359 złotych, a różni się niewiele.

 


Anna Lewandowska buty

Anna Lewandowska buty

Anna Lewandowska buty

Anna Lewandowska buty

Buty Bottega Veneta Anny Lewandowskiej

Buty Bottega Veneta Anny Lewandowskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×