Anna Lewandowska ubrała się w zwykłą koszulkę wartą fortunę. Jej cena zwala z nóg!

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska w swojej szafie ma ubrania od topowych projektantów. Wśród nich jest też m.in. biała koszulka marki Celine, która kosztuje fortunę. Ile trzeba zapłacić za ten model?

Anna Lewandowska od wielu lat jest związana ze sportem. W młodości trenowała karate, dzięki któremu nie tylko zapisała na swoim koncie wiele osiągnięć, ale także poznała swojego aktualnego męża. Po raz pierwszy z Robertem spotkała się na obozie treningowym. Niemal natychmiast między nimi zaiskrzyło.

Chociaż początkowo Lewandowscy wiedli skromne życie, a nawet składali się na rachunki, ciężką pracą osiągnęli sukcesy – każdy w swojej dziedzinie. Piłkarz stał się jednym z najlepszych napastników na świecie. Dowodem może być fakt, że nie tylko regularnie celnie umieszcza piłkę w świetle bramki, ale również sięga po największe wyróżnienia. Z kolei jego żona stała się cenioną trenerką, z której porad korzysta mnóstwo internautów. Małżonkowie z powodzeniem prowadzą też biznesy – każdy po pewnym czasie przekonuje do siebie ich wiernych fanów.

Oprócz pracy Anna i Robert Lewandowscy skupiają się na życiu rodzinnym. Wychowują dwie córki: 4-letnią Klarę oraz Laurę, która w tym roku świętowała pierwsze urodziny. Zakochani robią co w ich mocy, by dziewczynki miały szczęśliwe dzieciństwo.

Zobacz: Lewandowski to tata na medal. Zrobił Klarze szałową fryzurę. 4-latka zrobi w niej furorę

Anna Lewandowska w białej koszulce Celine. Ile kosztuje?

Lewandowska na co dzień współpracuje z profesjonalistami. W ich gronie z pewnością znajduje się znany wizażysta, Dusan Lazica, którego niedawno odwiedziła. Trenerka efektem metamorfozy, którą przeszła pod jego okiem, pochwaliła się na Instagramie. W mig zebrała sporo komplementów.

Nie tylko gwiazda sportu, ale także mężczyzna pochwalił się pamiątkowym zdjęciem z trenerką.

Oprócz makijażu, w tym przypadku uwagę przyciąga też stylizacja, po którą sięgnęła Anna Lewandowska. Ubrała się w białą koszulkę z delikatnym, złotym logiem Celine. Chociaż wydawać by się mogło, że to zwykła bluzka, nic bardziej mylnego. Podobny model można nabyć za 1700 zł. Trzeba przyznać, że kwota zwala z nóg.


Anna Lewandowska w koszulce za 1700 zł

Anna Lewandowska w koszulce za 1700 zł

Anna Lewandowska i jej droga koszulka

Anna Lewandowska i jej droga koszulka

Anna Lewandowska w profesjonalnym makijażu

Anna Lewandowska w profesjonalnym makijażu

Komentarze

 • @martino19xx pisze:

  Pani Anna powinna się zastanowić czy w przypadku tak zwykłych i nic nie wnoszących do jej codzienności ciuszków jak ta bluzeczka Celine nie lepiej kupić Zary i reszty pieniązków przeznaczyć na zbożny cel. Nawet może się tym pochwalic zeby jeszcze bardzej ocieplić nieskazitelny wizerunek. Ważne że uczyni dobro… Bo ta bluzka jest tak zwykla że aż szpeci piękną panią Annę… A tyle by mogło wyniknąć z niej dobrego gdyby zamiast Celine byla Zara… hipotetycznie 🙂

 • Gość11 pisze:

  Ojej ,to Pani Anna ,tak się zmieniła

 • Gość pisze:

  świetny makijaż

 • Gość pisze:

  Wie ktoś może jaką farbę na włosach ma Ania?
  Śliczny kolorek.

  • Gość pisze:

   Też zwróciłam na to uwagę 😀 trochę pod bursztynowy blond ale oni tam mają specjalne lampy do zdjęć więc u niej ten kolor jest taki bardziej swietlisty

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×