Szukaj

Anna Kalczyńska na „Różach Gali 2019” udowodniła, że minimalizm jest kluczem do elegancji. Wyglądała zjawiskowo!

Anna Kalczyńska wyglądała niezwykle pięknie, kiedy pojawiła się na Różach Gali 2019.  Klasyczna, a jednocześnie oryginalna kreacja wydobywała urodę dziennikarki.
Anna Kalczyńska Róże Gali

Anna Kalczyńska Róże Gali

Anna Kalczyńska była jedną z gwiazd, które pojawiły się na Różach Gali 2019. Wyglądała zjawiskowo w czarnej sukni Violi Piekut. Była jedną z piękniej prezentujących się na imprezie kobiet.

Zobacz: Róże Gali 2019 — kreacje robią wrażenie! Natalia Siwiec, Kinga Rusin, Kasia Cichopek, Agnieszka Kaczorowska

Anna Kalczyńska na Różach Gali 2019. Jak wyglądała?

Anna Kalczyńska jest znana z niezwykle wysublimowanego gustu. Ubiera się elegancko i z niebywałym wyczuciem. Jej stylizacje na wielkie wyjścia robią wrażenie. Tak też było i tym razem, kiedy pojawiła się na Różach Gali 2019 w pięknej sukni Violi Piekut. Trzeba przyznać, że projektantka wykonała prawdziwy majstersztyk.

Czarna, długa suknia, którą ubrała prezenterka pięknie eksponowała figurę i dekolt Kalczyńskiej. Opadające, bufiaste rękawki były jedyną ozdobą całej kreacji, która była uszyta ze szlachetnej tkaniny. Długie rozcięcie, eksponowało zgrabne nogi prezenterki, obute w piękne sandałki na wysokim obcasie. W reku trzymała małą torebeczkę o portmonetkowym kształcie.

Zobacz: Róże Gali 2019: Madzia z „Big Brothera” pierwszy raz pokazała się w takiej sukience. Szkoda, że rzadko się tak ubiera

Anna Kalczyńska - Róże Gali 2019

Anna Kalczyńska – Róże Gali 2019

Kalczyńska pojawiła się w rozpuszczonych włosach, delikatnym makijażu i pięknej biżuterii, która była idealnym dopełnieniem jej stylizacji.

Jesteśmy przekonani, że prezenterka wyszła z założenia, że mniej znaczy więcej. Zdecydowanie była jedna z gwiazd wieczoru.

Zobacz: Róże Gali 2019: Natalia Siwiec trochę z bajki, trochę z Moulin Rouge. Tak wygląda gwiazda!

 


Anna Kalczyńska - Róże Gali 2019

Anna Kalczyńska - Róże Gali 2019

Anna Kalczyńska - makijaż, Róże Gali 2019
Anna Kalczyńska - Róże Gali 2019

Anna Kalczyńska - Róże Gali 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×