Szukaj

Zjawiskowa Anna Kalczyńska na wielkim balu. Wyglądała obłędnie. Żadna gwiazda nie miała przy niej szans

Anna Kalczyńska w sobotę, 19 października, pojawiła się podczas balu fundacji Cała Polska Czyta Dzieciom. Gwiazda, z tej okazji wybrała klasyczną, a jednocześnie bardzo szykowną stylizację. W co się ubrała?

Anna Kalczyńska, to jedna z bardziej lubianych polskich dziennikarek. Gwiazda zyskała popularność dzięki programowi Dzień Dobry TVN, gdzie występuje w roli prowadzącej i rozmawia z ciekawymi gośćmi, zaproszonymi do studia.

Nie da się ukryć, że Kalczyńska, gdziekolwiek się nie pojawia, z daleka przyciąga uwagę fotoreporterów. Dziennikarka sięga po bardzo szykowne, a jednocześnie eleganckie stylizacje, które wybiera nie tylko na co dzień, ale także podczas wielkich gal i wystąpień.

Zobacz: Anna Kalczyńska o żałobie po śmierci ojca. Poruszające słowa dziennikarki [WIDEO]

Ania Kalczyńska podczas balu fundacji Cała Polska Czyta Dzieciom. Jak wyglądała?

Nie inaczej było w sobotni wieczór, kiedy gwiazda pojawiła się podczas balu fundacji Cała Polska Czyta DzieciomTego wieczoru Ania sięgnęła po czerń. Ubrała się w ciemną kreację, z odsłoniętymi ramionami, wiązaną pod szyję. Suknia, miała rozcięcie z boku, dzięki czemu eksponowała zgrabne nogi dziennikarki. Kalczyńska dodatkowo podkreśliła je wysokimi butami na obcasie.

Gwiazda zadbała o niebagatelne dodatki: puszystą, czarną torebkę, a także złote kolczyki. Sięgnęła też po sprawdzony, wieczorowy makijaż, który podkreśliła wyprostowanymi włosami. Nie można mieć najmniejszych wątpliwości, że wyglądała przepięknie!

Zobacz: Anna Kalczyńska napisała SMS-a do Mariny po wpadce z imieniem jej syna. Co jej odpisała? „Poczułam się bardzo zawstydzona tą pomyłką” [WIDEO]

Anna Kalczyńska na balu Cała Polska Czyta Dzieciom

Anna Kalczyńska na balu Cała Polska Czyta Dzieciom

To nie pierwszy raz, kiedy Kalczyńska zaprezentowała się z odpowiednią klasą. Wcześniej, w tym roku,  była jedną z gwiazd, która pojawiła się na imprezie zorganizowanej przez magazyn Vogue Polska w Gałkowie. Dziennikarka na to wytworne wydarzenie wybrała przepiękną stylizację, w której przypominała księżną Kate. Zdjęcia tej szykownej stylizacji można znaleźć tutaj.

Zobacz: Anna Kalczyńska przekręciła imię syna Mariny na wizji. Oj, zrobiło się gorąco: „Kto to w ogóle wymyślił?”


Anna Kalczyńska - Cała Polska Czyta Dzieciom

Anna Kalczyńska - Cała Polska Czyta Dzieciom

Anna Kalczyńska, makijaż - Cała Polska Czyta Dzieciom

Anna Kalczyńska, makijaż - Cała Polska Czyta Dzieciom

Anna Kalczyńska na gali Cała Polska Czyta Dzieciom

Anna Kalczyńska na gali Cała Polska Czyta Dzieciom

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×