Szukaj

Anna Jurksztowicz w diamentowej czapce Gucci wartej fortunę! Pozostałe elementy jej stylizacji były równie drogie

Anna Jurksztowicz stylizacje

Anna Jurksztowicz stylizacje

Anna Jurksztowicz pojawiła się ostatnio na prezentacji nowych smaków lodów. Jej gorący widok natychmiast roztopił mroźną temperaturę. Wokalistka wyglądała na 40 lat. Taki efekt to zasługa luksusowych dodatków.

Anna Jurksztowicz na rynku muzycznym jako solistka zaistniała w 1985 roku, wówczas młoda atrakcyjna dziewczyna pojawiła się na 22. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Jej debiut był niezwykle udany, bowiem piękna Anna nieoczekiwanie zdobyła pierwszą nagrodę za utwór Diamentowy kolczyk. Od tego czasu kolejne piosenki w wykonaniu artystki nuciła prawie cała Polska, a artystyczno-prywatny duet Jurksztowicz – Dębski przyniósł jej mnóstwo hitów. Owocem tego muzycznego małżeństwa jest również dwójka dzieci: piękna córka Maria oraz zdolny i przystojny Radzimir Dębski.

Gwiazda uwielbia bywać na salonach, do każdego swojego wyjścia przygotowuje się niezwykle pieczołowicie.  Ostatnio artystka postanowiła zaszaleć na imprezie znanej marki produkującej desery lodowe. Na tak mroźną uroczystość piosenkarka wybrała bardzo gorący look. Już na pierwszy rzut oka było widać luksusowe diamentowe nakrycie głowy od Gucci, za które trzeba zapłacić ok. 10 tysięcy złotych w internetowym butiku. Do swojej aksamitnej czarnej kreacji Anna Jurksztowicz dopasowała ciemno złote szpilki od Louis Vuitton za 2500 zł. Była także wspaniała czarna torebka od Chanel za ok. 8 tysięcy zł. Cała stylizacja Anny kosztuje zatem niezłą fortunę.

Warto nadmienić, że Anna Jurksztowicz od dawna kocha luksusowe dodatki, w jej garderobie znajdziemy sporo markowych butów oraz torebek. Dla tych, którzy nadal są fanami talentu pięknej wokalistki przypominamy, że na rynku pojawiła się jej nowa płyta pt. O miłości, ptakach i złych chłopakach. 55-letnia piosenkarka na swoich koncertach oprócz mody proponuje także odrobinę przemiłych muzycznych wspomnień.

Jak wam się podoba markowa odsłona wokalistki? My jesteśmy zachwyceni!

Zobacz: Rozczochrana Karolina Szostak wpadła na sezonową wyprzedaż ciuchów! Wyglądała jak wyrwana z domowego grillowania

Zobacz: Amarantowa Melania Trump tym razem nie trafiła ze swoją stylizacją! Pierwsza dama Korei Południowej rozłożyła ją na łopatki!

Zobacz: Sarsa ma nową fryzurę! Jej słynne rogi to już historia! Teraz jest szyk i elegancja jak z paryskich salonów!


Anna Jurksztowicz z diamentową czapką Gucci

Anna Jurksztowicz z diamentową czapką Gucci

Anna Jurksztowicz w nakryciu głowy od Gucci za 10 tysięcy

Anna Jurksztowicz w nakryciu głowy od Gucci za 10 tysięcy

Anna Jurksztowicz całą w markowych dodatkach

Anna Jurksztowicz całą w markowych dodatkach

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×