Ciężarna gwiazda w obcisłej sukience chwali się krągłym brzuszkiem na 40 urodzinach Smyka!

Anna Gzyra - 40-lecie Smyka

Anna Gzyra - 40-lecie Smyka

Anna Gzyra pochwaliła się brzuszkiem na 40-leciu Smyka

Choć 2017 zbliża się już ku końcowi, baby boom w show-biznesie nadal trwa. A czy jest lepsze miejsce dla pięknej przyszłej mamy z krągłym, ciążowym brzuszkiem, niż impreza urodzinowa sklepu z zabawkami? Anna Gzyra zawitała na czerwonym dywanie w Domu Towarowym Smyka 8 listopada, by na Chmielnej 25 świętować wraz z marką Smyk jej 40 urodziny!

Trzeba przyznać, że Gzyra w ciąży jest piękniejsza niż kiedykolwiek. Gwiazda promienieje, odmłodniała i mogłaby z powodzeniem uchodzić za nastolatkę, zwłaszcza w kreacji, którą wybrała tego wieczoru. Sukienka w kolorze brudnego różu podkreślała dokładnie wszystkie krągłości i opinała ogromny brzuszek Anny. Choć nie miała dekoltu, gwiazda pochwaliła się zgrabnymi nogami i odsłoniła kawałek uda pomiędzy krawędzią sukienki, a sięgającymi kolan bordowymi kozaczkami.

Do tego zestawu dobrała intensywnie pomarańczową torbę na ramię z frędzlami i kolorowe bransoletki ze szklanych koralików. Nie zabrakło również zegarka i bardzo subtelnego makijażu, który świetnie podkreślał duże oczy i uśmiech Gzyry. Look wykończony nieporządnymi, naturalnymi loczkami był strzałem w dziesiątkę.

A jak wam podoba się kreacja przyszłej mamy?

40 urodziny Smyka! Gwiazdy świętowały z najsłynniejszym sklepem z zabawkami w Polsce: Natalia Siwiec, Olivier Janiak, Karolina Malinowska, Paulina Krupińska, Viola Kołakowska

Wiotka jak brzózka Viola Kołakowska cała w falbankach kusi udami na 40-leciu Smyka!

Drapieżna Natalia Siwiec w lateksowych kozaczkach na 40-leciu Smyka! Jej krągłe piersi prawie wyskoczyły z marynarki!


Anna Gzyra - 40-lecie Smyka

Anna Gzyra - 40-lecie Smyka

Anna Gzyra - 40-lecie Smyka

Anna Gzyra - 40-lecie Smyka

Anna Gzyra - 40-lecie Smyka

Anna Gzyra - 40-lecie Smyka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×