Anna Guzik na jesiennej ramówce TVN skradła show. Zaprezentowała się w nowej fryzurze. Jak elegancko!

Anna Guzik

Anna Guzik

Anna Guzik była jedną z gwiazd, które w czwartek pojawiły się podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN. Aktorka skradła show. Wszystko przez jej nową fryzurę. Jak wygląda? Zobaczcie.

Anna Guzik jest aktorką, która cieszy się sporą sympatią wśród Polaków. Serialowa Żaneta z Na Wspólnej pojawiła się w wielu produkcjach, w tym m.in. w Heli w opałach, a także Małej wielkiej miłości. Jakiś czas temu zaprezentowała też swoje taneczne umiejętności. Wzięła udział w Tańcu z gwiazdami. Na parkiecie była niemal nie do zatrzymania. Dowodem może być fakt, że doszła do finału i zdobyła Kryształową Kulę.

Chociaż Guzik nie może narzekać na brak zawodowych wyzwań, doskonale łączy pracę z życiem rodzinnym. Wychowuje trzy córki: Basię, Ninę i Bognę, których ojcem jest Wojciech Tylka. Małżonkowie od ośmiu lat tworzą zgrany związek. Mimo upływu lat wciąż łączy ich silne uczucie. Dowodem mogą być zdjęcia, które co jakiś czas pojawiają się w social mediach. Widać na nich to, że bardzo się kochają.

Anna Guzik podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN 2021 pochwaliła się nową fryzurą

W czwartek Anna Guzik była jedną z gwiazd, które pojawiły się podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN 2021. Wydarzenie jak co roku przyciągnęło największe nazwiska związane z wymienioną stacją. Znane osoby cierpliwie pozowały przed obiektywami fotoreporterów i zachwycały swoimi dobrze dobranymi stylizacjami.

Guzik na ściance także zadała szyku. Chociaż bardzo rzadko gości podczas branżowych imprez, tym razem zrobiła wyjątek. Z tej okazji sięgnęła po świetną stylizację. Anna wybrała ciemnozieloną sukienkę, zakończoną kołnierzykiem. Dobrała do niej zamszowe sandały na słupku, a także zgrabną torebkę kolorystycznie pasującą do całości.

Uwagę przyciągała jednak nowa fryzura gwiazdy. Anna Guzik podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN postawiła na rozpuszczone włosy, które wydają się być jeszcze jaśniejsze i dłuższe niż jakiś czas temu. W oczy rzucała się także prosta grzywka, którą nosi aktorka.

Wyglądała przepięknie, o czym przekonacie się, zaglądając do galerii.


Anna Guzik - Jesienna ramówka TVN 2021

Anna Guzik - Jesienna ramówka TVN 2021

Anna Guzik - Jesienna ramówka TVN 2021

Anna Guzik - Jesienna ramówka TVN 2021

Anna Guzik - Jesienna ramówka TVN 2021

Anna Guzik - Jesienna ramówka TVN 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×