Szukaj

Anna Bardowska z „Rolnik szuka żony” w modnej bluzie karmi córeczkę. Identyczną kupisz za 69 złotych

Ania Bardowska

Ania Bardowska

Ania Bardowska z programu Rolnik szuka żony pokazała się w modnej, sportowej bluzie z zamkiem. Podobną znajdziemy w popularnej sieciówce, za jedynie 69 złotych.

Grzegorz Bardowski był jednym z uczestników 2. edycji programu Rolnik szuka żony. Zgłosił się, by znaleźć miłość swojego życia. Na jego list odpowiedziała m.in. Ania, którą mężczyzna ostatecznie zaprosił do swojego domu. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Między nimi narodziło się uczucie, które nie zgasło nawet w momencie, kiedy program dobiegł końca.

Grzegorz i Ania wzięli ślub. W krótkim czasie doczekali się dwójki dzieci. Najmłodsze z nich przyszło na świat w listopadzie, czym dumni rodzice pochwalili się w mediach społecznościowych. Na Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie dziewczynki, które natychmiast zachwyciło wszystkich fanów pary.

Ania Bardowska w modnej bluzie z zamkiem

Ania Bardowska w czasie programu uchodziła za jedną z najlepiej ubranych uczestniczek. Jej stylizacje stały się inspiracją dla wielu fanek, które chętnie decydują się na zakup inspirowany stylizacją gwiazdy. Tym razem również zwróciły uwagę na jej ubiór.

Młoda mama zaprezentowała się w modnej bluzie z zamkiem. To prawdziwy hit tegorocznego sezonu. Choć do niedawna uchodziły raczej za strój domowy i sportowy, to aktualnie stały się bardzo popularne. Noszą je gwiazdy i blogerki. Model z suwakiem pokochała sama Anna Lewandowska. Specjalnie dla was sprawdziliśmy, gdzie można dostać podobną.

Na dodanym zdjęciu widzimy Anię w czasie karmienia swojej córeczki.

My tu jemy, a tato przyszedł nas porozśmieszać – napisała.

Okazuje się, że w ofercie popularnej sieciówki możemy znaleźć niemal identyczny model. Zara oferuje go w bardzo atrakcyjnej cenie. Został przeceniony ze 139 na 69,90 złotych. Dostępny jest w rozmiarze od XS do XL.


Ania Bardowska w modnej bluzie

Ania Bardowska w modnej bluzie

Bluza z Zary

Bluza z Zary

Bluza z Zary

Bluza z Zary

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×