Szukaj

Anja Rubik właśnie otworzyła swoją szkołę! Nawet w skromnej stylizacji wyglądała jakby właśnie zeszła z wybiegu!

Anja Rubik - inauguracja szkoły #sexedpl

Anja Rubik promuje szkołę “SexedPL”

Na książce się nie skończy. Anja Rubik, która wzbudza ostatnio sporo kontrowersji poruszając tematy seksu z Polakami, nie zamierza spoczywać na laurach. #sexedPL stało się bestsellerem jeszcze przed premierą, a modelka zrobiła kolejny krok i w dniu 19 września inaugurowała otwarcie szkoły #sexedPL w budynku dawnego liceum im. Hoffmanowej przy ul. Emilii Plater 31 w Warszawie. Co czeka na “uczniów”?

Pedagodzy, seksuolodzy, lekarze, edukatorzy i edukatorki. Warsztaty i wykłady zgodne z przekazem Anji zawartym w książce. Modelka osobiście doglądała całego wydarzenia, a bycie w centrum uwagi nie przeszkodziło jej w wyglądaniu jak milion dolarów.

W tym specjalnym dla siebie dniu, Rubik uderzyła w minimalizm i najnowsze trendy. Pojawiła się na inauguracji w obcisłych ciemnych spodniach, do których dobrała biały t-shirt z czerwonym napisem #sexedplNa ramiona zarzuciła zaś lekką jesienną kurtkę w wielobarwne wzory, które od jakiegoś czasu skutecznie powracają do modowych łask.

Wisienką na torcie były rozpuszczone włosy gwiazdy i lekki makijaż typu no-make up, w którym Anja naprawdę gustuje. Wyglądała bardzo odpowiednio do okazji – kobieco, ale nie sztywno. Nie zapomniała o trendach, ale nie epatowała też golizną, a tak prosty outfit wydobył z jej naturalnej urody wszystkie zalety i podkreślił smukłą sylwetkę.

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Anja Rubik nie przebierała w słowach. Ma mocny komunikat dla ludzi szydzących z jej szczupłej sylwetki! [WIDEO]

Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2018: Anja Rubik, Margaret, Marta Wierzbicka, Kasia Sokołowska

Seksowna Anja Rubik swoją luksusową kreacją rozłożyła na łopatki wszystkie polskie gwiazdy! To jest po prostu Mediolan!


Czy Anja Rubik jest sexy?

×