Szukaj

Anja Rubik zakasowała światowe gwiazdy na gali Woman Of The Year 2018 w Nowym Jorku! Wystarczyła jej czarna mini. Ale za to jaka!

Anja Rubik – Woman of the Year 2018 Glamour

Anja Rubik – Woman of the Year 2018 Glamour

Anja Rubik na gali Glamour Woman Of The Year 2018

Magazyn Glamour we wszystkich krajach, w których wydaje swoje lokalne edycje, organizuje co roku prestiżowy plebiscyt Kobieta Roku. W Polsce zacny tytuł przypadł w tym roku Anji Rubik, której popularność i działalność nie ogranicza się tylko do naszego rynku. Rubik od lat plasuje się w czołówce najlepiej opłacanych modelek na świecie. Jej nazwisko jest gwarantem sukcesu, dlatego też pracują z nią najwybitniejsi projektanci, a jej twarz zdobi czołowe zagraniczne pisma.

Anja od lat bryluje wśród śmietanki Hollywood, do której zresztą sama się zalicza. Wielokrotnie 35-letnia gwiazda bawiła się na słynnej MET Gali organizowanej przez amerykański Vogue i Annę Wintour, często błyszczy także na rozdaniu nagród Woman Of The Year tak jak wczoraj.

Anja Rubik na Glamour Woman of the Year 2018 w Nowym Jorku oczarowała swoją kreacją na czerwonym dywanie i zakasowała prawie wszystkie amerykańskie gwiazdy, z Chrissy Teigen, Andie MacDowell i Ashley Graham na czele.

Polska modelka miała na sobie czarną awangardową mini Yves Saint Laurent eksponującą plecy, do której czółenka z francuskiego domu mody i ciemne rajstopy. Tyle wystarczyło, by Rubik lśniła wśród największych tuz niczym najpiękniejszy diament w koronie królowej Elżbiety II.

Jak oceniacie najnowszy look Anji? Zobaczcie też kreację, w której supermodelka odebrała nagrodę dla Kobiety Roku Glamour podczas tegorocznej polskiej edycji słynnej gali.

Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2018: Anja Rubik, Margaret, Marta Wierzbicka, Kasia Sokołowska

Anja Rubik pokazała swoje nowe przerażające zdjęcia! Modelka wygląda na nich jak ŚMIERĆ!

Sasha Knezević wreszcie pokazał swoją nową partnerkę! Jest totalnym przeciwieństwem Anji Rubik!


Anja Rubik w glali Glamour Woman Of The Year 2018 w Nowym Jorku

Anja Rubik w glali Glamour Woman Of The Year 2018 w Nowym Jorku

Anja Rubik odsłoniła plecy na gali Glamour w Nowym Jorku

Anja Rubik odsłoniła plecy na gali Glamour w Nowym Jorku

Glamour Women of the Year Awards 2018: Stylizacja Anja Rubik

Glamour Women of the Year Awards 2018: Stylizacja Anja Rubik

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×