Szukaj

Rozważna i romantyczna Ania Wyszkoni na Top of the Top 2017. W jej stylizacji można się zakochać

Ania Wyszkoni - Top of the Top 2017 Sopot Festival

Romantyczna kreacja Ani Wyszkoni na Top of the Top 2017

Opera Leśna w Sopocie 19 sierpnia zamieniła się w taneczny parkiet. Publiczność bawiła się na festiwalu Top of the Top 2017 w rytmach gorących hitów największych gwiazd polskiego show-biznesu. Całe tłumy kołysały się do przebojów Alicji Ruchały, Kombi i oczywiście Ani Wyszkoni, która tego wieczoru była prawdziwym tchnieniem kobiecej subtelności.

Sopot Festival 2017: Alicja Ruchała jak Mandaryna? Nic bardziej mylnego! Zachwyciła na scenie nie tylko stylizacją i butami za 8 tysięcy złotych!

Wyszkoni nigdy nie zawodzi, jeśli chodzi o stylizacje. Jej filigranowa sylwetka wygląda dobrze właściwie w każdej kombinacji, jednak ta kreacja zachwyciła wszystkich. Gwiazda zdecydowała się na białą sukienkę mini ze zwiewnego materiału i pochwaliła się pięknie opalonymi nogami. Wart uwagi był również dekolt, bo choć skromny, przyciągał uwagę oryginalnym wykończeniem. Srebrne sandałki na szpilce dodały jej centymetrów i wysmukliły artystkę, a delikatny makijaż rozświetlił twarz i dodał jej blasku. Romantyczne frędzle w stylu country poruszały się przy każdym kroku Ani i hipnotyzowały widzów. Nieco ekstrawagancka, jednak wciąż bardzo szykowna i kobieca. Taką kochamy ją najbardziej!

A jak wam podoba się stylizacja Ani?

Top of the Top 2017 Sopot Festival z gwiazdami: Kayah, Cleo, Ania Wyszkoni, Natalia Nykiel, Alicja Ruchała [NA ŻYWO]

Ania Wyszkoni - Top of the Top 2017 Sopot Festival

Ania Wyszkoni – Top of the Top 2017 Sopot Festival

Ania Wyszkoni - Top of the Top 2017 Sopot Festival

Ania Wyszkoni – Top of the Top 2017 Sopot Festival

 


Czy oglądasz Sopot Festival?

×