Szukaj

Przepiękna Angelina Jolie jak za najlepszych czasów! Stylizacja w punkt, makijaż jak z Photoshopa i uśmiech numer 5! Chodzący IDEAŁ!

Angelina Jolie na pokazie filmu Najpierw zabili mojego ojca

Nie da się ukryć, że Angelina Jolie jest jedną z najbardziej pożądanych gwiazd show-biznesu. Tabloidy na całym świecie każdego dnia żyją nowymi doniesieniami z życia pięknej aktorki. Ten kto nie śledzi perypetii Angeliny na bieżąco, szybko może pogubić się w bieżących sprawach.

W życiu Angeliny przez ostatnie kilka lat nie było kolorowo. Wszystko ze względu na kryzys w małżeństwie z Bradem Pittem, które zakończyło się złożeniem wniosku o rozwód we wrześniu 2016 roku. Publiczne pranie brudów w mediach oraz samotna opieka nad sześciorgiem dorastających szkrabów sprawiły, że w mediach pojawiły się plotki o problemach zdrowotnych Angeliny. Na szczęście ostatnie miesiące pokazują, że z gwiazdą jest coraz lepiej.

Wczoraj Angelina pojawiła się w Nowym Jorku na pokazie filmu Najpierw zabili mojego ojca, gdzie również odbyło się koło dyskusyjne na temat produkcji. Hollywoodzka piękność pojawiła się w dość mrocznym wydaniu. Zdecydowała się na klasyczną, długą sukienkę, na którą zarzuciła czarny kożuch, sięgający jej aż do łydki! Look aktorki uzupełniały czarne szpilki. Całość była utrzymana w bardzo minimalistycznym stylu.

Angelina rozdawała autografy fanom i pozowała do zdjęć. Tryskała pozytywną energią. Czyżby znalazła nową miłość?

Angelina Jolie zaczęła układać sobie życie z… kobietą! Gwiazda jest w lesbijskim związku!

Przecieramy oczy z niedowierzania! Chudziutka Angelina Jolie z coraz bardziej chłopięcą Shiloh zajadają się kalorycznymi fastfoodami!

To już przesądzone! Nie będzie żadnego dziecka! Justin Theroux porzucił piękną Jennifer Aniston!


Czy Angelina Jolie i Brad Pitt są zgranym duetem?

×