Szukaj

Angelina Jolie najlepiej ubraną gwiazdą w historii Złotych Globów. Każda jej kreacja wywoływała wielkie poruszenie

Angelina Jolie Złote Globy kreacje

Angelina Jolie Złote Globy kreacje

Kreacje Angeliny Jolie na Złotych Globach

Angelina Jolie nie jest gwiazdą, która ślepo podąża za trendami. Jej stylizacje zazwyczaj oscylują wokół klasyki, aktorka uwielbia proste, zmysłowe sukienki podkreślające jej smukłą sylwetkę. Angelina swój styl zmienia jednak przy okazji wielkich gal, które zobowiązują do bardziej spektakularnych kreacji, wystarczy chociażby spojrzeć na modowe wybory Jolie w historii jej wyjść na Złote Globy. Aktorka dotychczas najczęściej sięgała po projekty Versace, a jak będzie tym razem?

Angelina Jolie na Złotych Globach 2018 pojawi się nie tylko w roli znanej aktorki zasiadającej wśród zgromadzonej publiczności, ale też jako gwiazda wręczająca jedną ze statuetek. Jaką suknię założy tym razem? Zanim poznamy odpowiedź na to pytanie, przypominamy najgłośniejsze kreacje Jolie w historii Złotych Globów. Oj jest na co popatrzeć!

  1. Złote Globy 1999: młodziutka Angelina zachwyciła wszystkich w błyszczącej i mieniącej się kreacji Randolpha Duke’a w jasnym kolorze z naprawdę sporym dekoltem!
  2. Złote Globy 2000: Jolie ubrała się cała na biało – biała połyskująca wąska suknia i narzucony na to biały płaszczyk, cóż za klasa!
  3. Złote Globy 2001: Angelina postawiła na złoto – w gładkim uczesaniu i gorsetowej sukni Versace wyglądała jak milion dolarów!
  4. Złote Globy 2002: aktorka wybrała klasyczną elegancję – czarną długa suknię z gorsetową górą, na która zarzuciła czarny szal i dobrała skromny sznur pereł.
  5. Złote Globy 2007: Angelina zachwyciła wszystkich w szarej sukni St. John do której dobrała szal w takim samym kolorze i złotą biżuterię.
  6. Złote Globy 2009: gwiazda znowu sięgnęła po projekt sprawdzonego wcześniej Versace – tym razem była to beżowa połyskująca kreacja na ramiączkach z lejącego się materiału. Gwiazda rozpuściła swoje długie włosy.
  7. Złote Globy 2011: to kolejny wyjątkowy look Angeliny – gwiazda wyglądała nieziemsko w długiej, zielonej, połyskującej sukni z długimi rękawami i dekoltem na plecach. I tym razem gwiazda postawiła na sprawdzoną markę – Versace!
  8. Złote Globy 2012: Angelina zdecydowała się na dwukolorową suknię, po raz pierwszy. Wąska, bardzo elegancka, beżowa kreacja z atelier Versace (a jakżeby inaczej!) miała delikatne drapowanie na brzuchu i dwie czerwone wstawki. Angelina wyglądała w niej szalenie elegancko.

Zobaczcie nasz przegląd jej najlepszych looków.

Zobacz: Oto 25 najpiękniejszych kreacji ze Złotych Globów, które przeszły do historii! Wśród nich słynna suknia Alicji Bachledy-Curuś. Kto dzisiaj dołączy do grona najpiękniejszych?

Zobacz: Złote Globy 2018: Wszystko, co musicie wiedzieć o najważniejszej gali roku!

Zobacz: Organizatorzy Złotych Globów wywinęli numer Angelinie Jolie! Stanie twarzą w twarz z Jennifer Aniston!


Angelina Jolie w kreacji Versace - Złote Globy 2012

Angelina Jolie w kreacji Versace - Złote Globy 2012

Angelina Jolie w kreacji atelier Versace - Złote Globy 2011

Angelina Jolie w kreacji atelier Versace - Złote Globy 2011

Angelina Jolie w sukni St. John - Złote Globy 2007, najpiękniejsze kreacje wszech czasów

Angelina Jolie w sukni St. John - Złote Globy 2007, najpiękniejsze kreacje wszech czasów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×