Szukaj

Boska Angelina Jolie zaliczyła dwie wielkie gale w zjawiskowych kreacjach! W jednej przyćmiła nawet księżną Kate!

Angelina Jolie BAFTA 2018 kreacja

Angelina Jolie na gali BAFTA 2018 oczarowała kreacją

18 lutego w Londynie odbyła się kolejna wielka gala wręczenia nagród BAFTA. Od lat o prestiżowych złotych statuetkach mówi się, że są odpowiednikami brytyjskich Oscarów. Przypomnijmy, że w Wielkiej Brytanii nie ma ważniejszych nagród filmowych i większej gali filmowej z największymi światowymi gwiazdami kina.

Naa wcześniejszych galach BAFTA, bardzo często gościli Angelina Jolie i Brad Pitt, pojawiała się również fenomenalna Meryl Streep, nie brakowało również brytyjskiej śmietanki aktorskiej – Hugh Grunt, Emily Blunt czy Keira Knightley. Na tegorocznej gali BAFTA jedną z największych gwiazd była zjawiskowa Angelina Jolie.

Angelina pojawiła się na na czerwonym dywanie w Royal Albert Hall w Londynie, w czarnej zjawiskowo pięknej sukni Ralph and Russo z widowiskowym dekoltem i długim trenem. Swoim modowym wyborem  przyćmiła nawet obecną na tym samym wydarzeniu księżną Kate.

Angelina Jolie w sukni Elie Saab

Warto dodać, że dzień wcześniej Angelina była jeszcze w Los Angeles na gali rozdania nagród dla operatorów filmowych. W USA gwiazda postawiła na kreację Elie Saab w kolorze cielistego różu, w której wyglądała równie zjawiskowo.

Sami oceńcie w której sukni Angelina wygląda lepiej. Zdjęcia w galerii.

Brytyjczycy oszaleli! Wyciekło prywatne zdjęcie księżnej Kate i Pippy Middleton w krótkich spódniczkach na wakacjach

Brad Pitt długo nie czekał. Błyskawicznie skomentował rozstanie Jennifer Aniston i Justina Theroux!

A jednak nie czerń! Księżna Kate wyłamała się i na galę BAFTA 2018 wybrała kreację w pięknym kolorze, która podkreśliła jej brzuszek!


Po czyjej stronie jesteś w sprawie rozwodowej Angeliny Jolie i Brada Pitta?

×