Szukaj

Szczuplutka Aneta Zając w sukience z sieciówki wygrzewa się w słońcu. To model z wyprzedaży

Aneta Zając - sukienka

Aneta Zając - sukienka

Aneta Zając zachwyciła swoich obserwujących w ślicznej niebieskiej sukience. Sprawdziliśmy gdzie i za ile można ją kupić.

Aneta Zając zachwyciła fanów, pozując na Instagramie w ślicznej, króciutkiej, niebieskiej sukience. Świetnie wyeksponowała nogi. Gdzie i za ile kupić takie cudeńko? Sprawdziliśmy to ubranie z siciówki za bardzo przystępną cenę.

Aneta Zając w niebieskiej sukience z sieciówki

Ponad rok temu Aneta Zając zmieniła sposób odżywiania i postawiła na dietę, w której główną rolę odgrywają warzywa, owoce i inne produkty, które zawierają dużą ilość błonnika. Sprowokowały ją do tego kłopoty zdrowotne, a dokładnie problemy z tarczycą. Wykluczyła wszystko, co mogłoby wpływać na jej samopoczucie. Dołożyła do tego aktywność fizyczną, której nie zaniedbała podczas kwarantanny. Efektem ciężkiej pracy i pewnie niemałych wyrzeczeń jest jedna z największych metamorfoz w polskim show-biznesie ostatnich miesięcy. Gwiazda schudła ponad 10 kilogramów i teraz chętnie eksponuje swoją świetną figurę.

Odkąd może pochwalić się nową sylwetką, chętniej eksponuje nogi, czy wybiera stylizacje, w których chwali się wyglądem. Większą uwagę też przyciągają jej stylizacje, takie jak słodka, niebieska sukienka z ostatnio opublikowanej fotografii. Fanki także nie przeszły obojętnie obok zdjęcia.

  • Piękna.
  • Cudnie wyglądasz. Skąd sukienka?
  • Prześliczna i ale cudowne nóżki.
  • Świetna ta kiecka. Skąd? – piszą internautki.

Gdzie kupić ten uroczy ciuszek? Błękitną sukienkę z krótkimi rękawami można dostać na wyprzedaży w popularnej sieciówce Mohito. Bawełniana mini w ażurowy wzór została przeceniona ze 179,99 złotych na 139,99 złotych. Kreację, którą nosi Aneta Zając, znajdziecie na stronie internetowej sklepu.


Aneta Zając w sukience z Mohito

Aneta Zając w sukience z Mohito

Sukienka z Mohito za 139,99

Sukienka z Mohito za 139,99

Sukienka z Mohito za 139,99

Sukienka z Mohito za 139,99

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×