Szukaj

Marta Kaczyńska wyznacza ciążowe trendy! Polska gwiazda w niemal identycznej sukience zaprezentowała swój zaokrąglony brzuszek

Marta Kaczyńska, Andżelika Piechowiak

Marta Kaczyńska, Andżelika Piechowiak

Andżelika Piechowiak pokazała ciążowy brzuszek

Baby boom w 2018 roku jest nawet bardziej intensywny niż w 2017 roku – powitaliśmy już na świecie dzieci Magdy Mołekksiężnej Kate czy Kylie Jenner. Już niedługo do szczęśliwych mam po raz pierwszy dołączą również Kinga Korta oraz Eva Longoria, a kilka dni temu okazało się, że dziecka spodziewa się również śliczna Andżelika Piechowiak. Przyznała się do ciąży w jednym z wywiadów, a później dodatkowo potwierdziła ją w social mediach:

Tak oto radosna nowina poszła w świat:)! Teraz już mogę oficjalnie, bezkarnie i z pełną premedytacją narzekać na upały, zamawiać podwójne porcje deserów i z dziką przyjemnością nosić przewiewne, super wygodne ciążowe sukienki:) – napisała w zeszłym tygodniu na swoim Facebooku.

Nic więc dziwnego, że jej obecność na imprezie w warszawskim Capitolu wzbudziła spore zainteresowanie. Wszystko przez śliczny ciążowy brzuszek, którego sukienka o dość luźnym kroju nie zdołała zasłonić. Czerwona kreacja podkreśliła wręcz urocze krągłości aktorki, a ona sama wyglądała wprost kwitnąco. Do swojej stylizacji zdecydowała się ubrać czarne, klasyczne szpilki, a w dłoń chwyciła brązową torebkę. Całość może kojarzyć się z lookiem, który kilka dni wcześniej w Sopocie zaprezentowała ciężarna Marta Kaczyńska (zobacz).

Delikatny makijaż i skromna biżuteria dopełniły obrazu i były wisienką na torcie w tej skromnej, ale kobiecej i eleganckiej stylizacji. Zresztą, nawet w dresie wyglądałaby pięknie – emanuje taką radością, że nie potrzebuje wymyślnych sukienek.

Genialne zdjęcia! Kim Kardashian i Kanye West szaleją z dziećmi na zakupach! Mała North wyrasta na ikonę stylu!

Anna Wendzikowska pokazała zdjęcie ze sporym brzuszkiem, a chwilę później… Zobaczcie sami

Marta Kaczyńska z dużym ciążowym brzuszkiem na imprezie. Towarzyszył jej ojciec dziecka! Para jak z obrazka!


Andżelika Piechowiak w ciąży

Andżelika Piechowiak w ciąży

Andżelika Piechowiak w ciąży

Andżelika Piechowiak w ciąży

Andżelika Piechowiak w ciąży

Andżelika Piechowiak w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×