Słynna Anastacia przyleciała do Polski i rozczarowała swoją stylizacją. Co było największym modowym błędem?

Anastacia Top of the Top 2018 Sopot

Anastacia Top of the Top 2018 Sopot

Anastacia na Sopot Top of the Top 2018

Opera Leśna w Sopocie od dawna nie widziała tylu gwiazd w jednym miejscu. Co to oznacza? Nic innego, jak Sopot Top of the Top 2018, które rozpoczęło się 14 sierpnia na najsłynniejszej scenie w Polsce. Pierwszego dnia wybraliśmy się w przeszłość podczas koncertu Forever Young i zakochaliśmy się w piosenkach wykonawców z koncertu #iLove. Drugiego dnia rządziły taneczne hity i ponadczasowe przeboje zagranicznych gwiazd. Gościem specjalnym była legendarna już Anastacia, autorka takich hitów jak One Day In Your Life, I’m Outta Love czy Left Outside Alone.

Drugi dzień Sopot Top of the Top 2018 pod znakiem gwiazd: Anastacia, Edyta Górniak, Cleo, Kayah, Natalia Szroeder

Trzeba przyznać, że na tle odstrzelonych polskich gwiazd, takich jak Edyta Górniak (zobacz) czy Cleo (zobacz), Anastacia wypadła dość blado. Pojawiła się w kolorowej narzutce uszytej z różnych materiałów, obcisłych, skórzanych spodniach i wyciętym na bokach body. Do swojej stylizacji dobrała czerwone sandałki na stabilnym obcasie, długie, jasne włosy z jednej strony odgarnęła za ucho, a twarz rozświetliła delikatnym makijażem. Ostatnim guzikiem w jej stylizacji był rzucający się w oczy naszyjnik oraz pierścionki. Paznokcie pociągnięte białym lakierem zamknęły jej sopocki look.

Niestety, stylizacja zamiast podkreślić seksowne, kobiece kształty gwiazdy, jedynie podkreśliła mankamenty jej figury. Diwa nie wyglądała jednak źle – co nie oznacza, że nie można było zrobić tego lepiej.

Jak myślicie? Ubrała się zbyt skromnie na tak wielki festiwal, czy wręcz przeciwnie, pokazała polskim gwiazdom jak powinno się to robić?

Anastacia najpierw dokonała mastektomii, a teraz pokazała się nago na okładce magazynu: „Blizny są częścią mojej podróży”

Szok! Anastacia pokazała pokazała nagie zdjęcie po rekonstrukcji piersi!


Anastacia w Polsce

Anastacia w Polsce

Anastacia w Polsce

Anastacia w Polsce

Anastacia – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Anastacia – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×