Szukaj

Amal Clooney zrzuciła z siebie zjawiskowe kreacje haute couture i założyła zwykłe dżinsy. Efekt? Ona po prostu ma to coś!

Amal Clooney

Niezwykła stylizacja żony George’a Clooneya

Czegoś takiego nie spodziewalibyśmy się po Amal Clooney! Piękna prawniczka pokazała się publicznie w zaskakującym zestawie. Żona słynnego aktora miała na sobie ubrania, w których widuje się zazwyczaj zbuntowane nastolatki, a nie stateczne prawniczki broniące praw człowieka przed międzynarodowymi trybunałami.

Amal i George Clooney pojawili się 24 marca w Waszyngtonie, żeby razem 850 tysiącami ludzi protestować przeciwko przemocy z użyciem broni. W demonstracji March For Our Lives (Marsz Dla Naszych Żyć) wzięli udział głównie uczniowie. W tym kolorowym tłumie Amal mocno rzucałaby się w oczach w swoich codziennych, szykownych ciuchach. I chyba właśnie dlatego żona wybrała bardziej pasujący do okazji zestaw.

Amal Clooney zwykle nosi eleganckie sukienki i szpilki. Tym razem jednak miała na sobie czarną wełnianą czapkę, kurtkę w kratę, krótki czarny t-shirt, skórzane spodnie i czarne wiązane buty z lakierowanej. Warto dodać, że top prawniczki był tak krótki, że przy każdym ruchu odsłaniał idealnie płaski brzuch pani Clooney. A buty pani mecenas bardzo przypominały glany.

W swoim niezwykłym zestawie Amal prezentowała się świetnie. Ale ta piękna 40-latka nawet w worku na ziemniaki wyglądałaby jak gwiazda.

Waszyngtoński protest, w którym wzięli udział państwo Clooney, został zorganizowany po niedawnej strzelaninie w liceum na Florydzie, w której życie straciło 17 osób. George i Amal wsparli organizatorów marszu potężnym datkiem, bo jak wyjaśnił aktor w specjalnym oświadczeniu:

W imieniu naszych dzieci Elli i Alexandra przekazujemy 500 tysięcy dolarów, żeby pomóc to przełomowe wydarzenie. Życie naszych dzieci od tego zależy.

Amal i George Clooney po raz kolejny udowodnili, że są nie tylko najpiękniejszą, ale też najfajniejszą parą show-biznesu. Też jesteście pod wrażeniem?

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu będą parą! Pierwsze spotkanie po latach właśnie mają za sobą

George Clooney w filmowym stylu uczcił 40 urodziny pięknej żony! Prawie jak James Bond porwał swoją Amal w szczególne miejsce!

George Clooney przekazał światu bardzo smutną wiadomość! Potwierdziły się zatem szemrane kuluarowo plotki o aktorze!

Wyciekły pierwsze zdjęcia bliźniaków George’a i Amal Clooneyów!

 


Czy George i Amal Clooney pasują do siebie?

×