Szukaj

Amal Clooney zrzuciła z siebie zjawiskowe kreacje haute couture i założyła zwykłe dżinsy. Efekt? Ona po prostu ma to coś!

Amal Clooney

Amal Clooney

Niezwykła stylizacja żony George’a Clooneya

Czegoś takiego nie spodziewalibyśmy się po Amal Clooney! Piękna prawniczka pokazała się publicznie w zaskakującym zestawie. Żona słynnego aktora miała na sobie ubrania, w których widuje się zazwyczaj zbuntowane nastolatki, a nie stateczne prawniczki broniące praw człowieka przed międzynarodowymi trybunałami.

Amal i George Clooney pojawili się 24 marca w Waszyngtonie, żeby razem 850 tysiącami ludzi protestować przeciwko przemocy z użyciem broni. W demonstracji March For Our Lives (Marsz Dla Naszych Żyć) wzięli udział głównie uczniowie. W tym kolorowym tłumie Amal mocno rzucałaby się w oczach w swoich codziennych, szykownych ciuchach. I chyba właśnie dlatego żona wybrała bardziej pasujący do okazji zestaw.

Amal Clooney zwykle nosi eleganckie sukienki i szpilki. Tym razem jednak miała na sobie czarną wełnianą czapkę, kurtkę w kratę, krótki czarny t-shirt, skórzane spodnie i czarne wiązane buty z lakierowanej. Warto dodać, że top prawniczki był tak krótki, że przy każdym ruchu odsłaniał idealnie płaski brzuch pani Clooney. A buty pani mecenas bardzo przypominały glany.

W swoim niezwykłym zestawie Amal prezentowała się świetnie. Ale ta piękna 40-latka nawet w worku na ziemniaki wyglądałaby jak gwiazda.

Waszyngtoński protest, w którym wzięli udział państwo Clooney, został zorganizowany po niedawnej strzelaninie w liceum na Florydzie, w której życie straciło 17 osób. George i Amal wsparli organizatorów marszu potężnym datkiem, bo jak wyjaśnił aktor w specjalnym oświadczeniu:

W imieniu naszych dzieci Elli i Alexandra przekazujemy 500 tysięcy dolarów, żeby pomóc to przełomowe wydarzenie. Życie naszych dzieci od tego zależy.

Amal i George Clooney po raz kolejny udowodnili, że są nie tylko najpiękniejszą, ale też najfajniejszą parą show-biznesu. Też jesteście pod wrażeniem?

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu będą parą! Pierwsze spotkanie po latach właśnie mają za sobą

George Clooney w filmowym stylu uczcił 40 urodziny pięknej żony! Prawie jak James Bond porwał swoją Amal w szczególne miejsce!

George Clooney przekazał światu bardzo smutną wiadomość! Potwierdziły się zatem szemrane kuluarowo plotki o aktorze!

Wyciekły pierwsze zdjęcia bliźniaków George’a i Amal Clooneyów!

 


George Clooney i Amal Clooney – March For Our Lives

George Clooney i Amal Clooney – March For Our Lives

George Clooney i Amal Clooney – March For Our Lives

George Clooney i Amal Clooney – March For Our Lives

Amal Clooney podczas demonstracji w Waszyngtonie

Amal Clooney podczas demonstracji w Waszyngtonie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×