Szukaj

Alicja Bachleda-Curuś w modnej mini bryluje na salonach w Malibu! Polska gwiazda mogłaby uczyć stylu zagraniczne tuzy!

Alicja Bachleda-Curuś zachwyciła kreacją na imprezie w Miami. Polska gwiazda dała lekcję stylu zagranicznym celebrytkom. Zobacz, jak się ubrała.
Alicja Bachleda-Curuś - sukienka

Alicja Bachleda-Curuś - sukienka

Alicja Bachleda-Curuś to jedna z popularniejszych polskich aktorek, która od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda za oceanem czuje się doskonale. Spełnia się nie tylko zawodowo, ale także prywatnie. Jest mamą Henryka, który jest owocem związku aktorki z Colinem Farrellem.

Oprócz pracy i wychowywania dziecka, gwiazda znajduje czas na wyjścia z przyjaciółmi. Tak jak w środę, kiedy Bachleda-Curuś pojawiła się na otwarciu nowej kolekcji ubrań. Polka wystąpiła w niebanalnej kreacji, a zdjęciami z wydarzenia podzieliła się z fanami na Instagramie:

Stylowy wieczór z przyjaciółmi. Gratulacje @bashparis nowej wspaniałej kolekcjipodpisała zdjęcie gwiazda.

Aktorka ubrała się w niebieską sukienkę mini, która miała głęboki dekolt. Dobrała do niej sandałki na obcasie, a także małą torebkę. Do stylizacji dopasowała odpowiedni, delikatny makijaż, który podkreśliła pofalowanymi włosami. Wyglądała przepięknie. Przekonani byli o tym internauci, którzy pod adresem gwiazdy nie szczędzili komplementów:

  • Piękne sukienki
  • Zdecydowanie masz to coś…
  • Alicja jesteś przepiękną kobietą
  • Ty się w ogóle nie zmieniasz, urodę masz mega, sympatyczna fajna dziewczyna
  • Jesteś taka piękna!

Trzeba przyznać, że aktorka ma niesamowite wyczucie stylu, którego mogłyby się od niej uczyć światowej sławy.

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś postawiła ultimatum Colinowi Farrellowi! Jeśli go nie spełni, musi zapomnieć o wakacjach z synem!

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś zmyła makijaż, odkleiła sztuczne rzęsy i wypięła biust! Widok powala! Jak można być aż tak idealnym?!

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś pokazała wzruszający film sprzed 17 lat! Gwiazda śpiewa śliczną piosenkę dla papieża! [WIDEO]


Alicja Bachleda-Curuś w niebieskiej kreacji

Alicja Bachleda-Curuś w niebieskiej kreacji

Alicja Bachleda-Curuś w zachwycającej kreacji

Alicja Bachleda-Curuś w zachwycającej kreacji

Zachwycająca Alicja Bachleda-Curuś z przyjaciółkami

Zachwycająca Alicja Bachleda-Curuś z przyjaciółkami

×