Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła „Dzień Dobry TVN” w stylizacji własnego projektu. Prosty set zachwycił widzów

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła dzisiaj Dzień Dobry TVN. Gwiazda miała na sobie stylizację własnego projektu. Monochromatyczny set spodobał się fanom. Nie zabrakło komplementów. 

Agnieszka Woźniak-Starak to dziennikarka, która sympatię widzów zyskała już wiele lat temu. Gwiazda zaczęła pojawiać się na antenie TVP. Szybko jednak przeniosła się do komercyjnego nadawcy. W TVN prowadzi najchętniej oglądane formaty. Zeszłej jesieni wróciła do pracy po dłuższej nieobecności, która była spowodowana żałobą po nagłej i tragicznej śmierci jej męża Piotra. Aktualnie ulubienica widzów pojawia się w porannym pasmie stacji. Dołączyła do obsady Dzień Dobry TVN i stworzyła bardzo zgrany duet z Ewą Drzyzgą.

Dziennikarki, chociaż od lat pracowały w jednej stacji, to wcześniej znały się jedynie z widzenia. Szybko okazało się, że dogadują się niemal bez słów, a doświadczenie w zawodzie procentuje przed kamerami.

Wiele jest takich sytuacji, kiedy my specjalnie się nie dogadujemy, nie przegadujemy tematu, a jednak jesteśmy w stanie uzupełniać się. To jest dla mnie duże pozytywne zaskoczenie. To jest rzadkość – stwierdziła Ewa Drzyzga.

Agnieszka Woźniak-Starak w monochromatycznej stylizacji w DDTVN

Agnieszka przez lata obecności w show-biznesie zgromadziła wokół siebie sporą liczbę fanów. Dziennikarka nie tylko bowiem pojawia się na małym ekranie, ale doskonale radzi sobie w roli konferansjerki prowadząc ważne wydarzenia muzyczne, premiery filmowe, czy eventy. Dla wielu kobiet stała się ona także modowym drogowskazem. Nie da się bowiem ukryć, że ma nosa do nadchodzących trendów i bardzo umiejętnie łączy ze sobą różne style sprawiając, że z pozoru bardzo różne rzeczy tworzą spójną całość.

Nie jest tajemnicą, że idealna figura zdecydowanie sprawia, że ubrania leżą na niej doskonale. Ostatnio gwiazda weszła we współpracę z jedną z marek odzieżowych i stworzyła z nimi własną kolekcję. Wczoraj pokazała się w jednym z unikalnych sweterków podczas spaceru na mieście, a dzisiaj w beżowym secie własnego pomysłu zawitała do DDTVN.

Dzień Dobry – napisała w sieci.

Agnieszka ma na sobie beżowy golf i spodnie o luźnym kroju. Do wszystkiego dobrała także szykowną dłuższą marynarkę, która dopełniła całości. Pod zdjęciami natychmiast pojawiło się mnóstwo komplementów.

  • Dzisiejsza stylizacja w telewizji bardzo twarzowa.
  • Piękna.
  • Bosko.
  • Zawsze z klasą i uśmiechem.
  • Jak zwykle gustownie i lekko.
  • Klasa i piękno.

Trudno nie zgodzić się ze słowami internautów. Agnieszka w pozornie prostej stylizacji wygląda oszałamiająco.


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×