Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak cofnęła się w czasie przed Wielkim Meczem! Jej stylizacja w klimatach retro to prawdziwy hit!

Agnieszka Woźniak-Starak Wielki Mecz TVN

Agnieszka Woźniak-Starak Wielki Mecz TVN

Stylowa Agnieszka Woźniak-Starak na Wielkim Meczu TVN vs WOŚP

Można za nią nie przepadać, można ją uwielbiać, ale Agnieszce Woźniak-Starak nie sposób odmówić jednego – stylu. Gwiazda Ameryka Express i okazjonalnie prowadząca Dzień Dobry TVN wie co piszczy w modowej trawie, potrafi wstrzelić się w aktualnie panujące trendy z precyzją snajpera i zawsze wygląda jak milion dolarów. Udowodniła to doskonale podczas Wielkiego Meczu TVN vs WOŚP, podczas którego pełniła rolę prowadzącej u boku Filipa Chajzera.

Wystarczy rzut okiem by wiedzieć, że godziny spędzone w Healthy Center by Ann zdecydowanie wyszły Agnieszce na dobre. Wygląda fantastycznie, a szczupłej i zgrabnej sylwetki pozazdrościłaby jej zapewne niejedna nastolatka. Gwiazda wybrała się na ostatni obóz treningowy Anny Lewandowskiej, a po powrocie na salony olśniewa swoim wyglądem i oczywiście stylizacją.

Tym razem Woźniak-Starak postawiła na jesienne kolory – idealnie współgrające ze sobą odcienie karmelu, kawy z mlekiem i błękitu. Krótka skórzana ramoneska wyeksponowała biust i talię, a spodnie w pionowe pasy sprawiły, że długie nogi gwiazdy zdawały się sięgać do samego nieba. Zabawne okulary-serduszka oraz zamszowe sandałki wystające spod powracających do łask dzwonów były świetnym dopełnieniem tej stylizacji.

Wisienką na torcie w tej stylizacji była niedbała – ale tylko z pozoru – fryzura. Jasne włosy Agnieszki układały się w łagodne fale i świetnie współgrały z jej lookiem, który z czystym sercem można określić jako retro.

Jak wam się podoba? 😉

Gwiazdy na Wielkim Meczu TVN kontra WOŚP: Katarzyna Sokołowska, Anna Kalczyńska, Karolina Ferenstein-Kraśko

Agnieszka Woźniak-Starak swoją kreacją mogłaby zawojować MET Galę! Wyglądała jak hollywoodzka diwa

Tak żyją polscy milionerzy. Agnieszka Woźniak-Starak wyprawiła imprezę w swojej willi! Zobaczcie, jak mieszka


Stylowa Agnieszka Woźniak-Starak

Stylowa Agnieszka Woźniak-Starak

Stylowa Agnieszka Woźniak-Starak

Stylowa Agnieszka Woźniak-Starak

Stylowa Agnieszka Woźniak-Starak

Stylowa Agnieszka Woźniak-Starak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×