Szukaj

Fani skrytykowali buty Agnieszki Woźniak-Starak: „Za darmo bym nie chciała”. Identyczne ma Michał Szpak

Agnieszka Woźniak-Starak, Michał Szpak

Agnieszka Woźniak-Starak, Michał Szpak

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się przed studiem DDTVN w bardzo ciekawej stylizacji. Największą uwagę skradły jej oryginalne buty. Nie wszystkim się one spodobały. Są dosyć kontrowersyjne, a internauci nie zamierzali milczeć i je skrytykowali.

Agnieszka Woźniak-Starak po długiej przerwie zdecydowała się wrócić do pracy w telewizji. Zaczęła jednak od radia i na początku marca wystartowała z autorską audycją pod nazwą Life Balance. Możemy ją usłyszeć co tydzień, w każdą środę w Newonce radio. Pod koniec wakacji media obiegła sensacyjna informacja. Agnieszka miała wrócić do TVN w roli prowadzącej program Dzień Dobry TVN.

Już wiadomo, że wszelkie doniesienia się sprawdziły, a Woźniak-Starak prowadzi poranny program z Ewą Drzyzgą w duecie. Sądząc z reakcji widzów, idzie im to koncertowo.

Za każdym razem gdy gwiazda zmierza do radia, czy też obecnie do studia, czekają na nią paparazzi, którzy bardzo chętnie robią jej zdjęcia. Dziennikarka zawsze jest w trendach, a niejednokrotnie zaskakuje stylizacjami. Tym razem kontrowersje wzbudziło jej obuwie.

Agnieszka Woźniak-Starak: fani wyśmiali jej buty

W niedzielny poranek przed studiem DDTVN obiektywy fotoreporterów były skierowane między innymi na Agnieszkę, która z uśmiechem na twarzy pozowała do zdjęć. Dziennikarka pojawiła się w marynarce z nadrukowanymi literami, pod spodem nosiła biały T-shirt i nałożyła dżinsy. Rozpuściła włosy, chwyciła dużą czarną torbę.

Jednak tym razem to jej buty przyciągały szczególną uwagę. Czarne botki, które do złudzenia przypominały zwierzęce raciczki, to modowy hit stworzony przez markę Maison Margiela. Wyglądają zabawnie, ale kosztują już poważne pieniądze, bo około 3,5 tysiąca złotych. Podobne upodobał sobie Michał Szpak, którego w opisanym obuwiu widywaliśmy już kilka razy, między innymi na rozdaniu Fryderyków.

Nie wszystkim jednak przypadły do gustu. Zabawne, choć raczej ekskluzywne obuwie, spowodowało falę komentarzy, nie wszystkie są przychylne. Co ciekawe fashionistki w przeciwieństwie do internautów pokochały ten model.

  • Buty wyglądają jak kopyta.
  • Marynarka piękna ale buty masakra.
  • Te buty jakby mi nawet za darmo dali to bym ich nie ubrała za żadne skarby, to, że modne nie zawsze oznacza ładne…
  • Buty niestety porażka.
  • Buty – masakra! – piszą.

Cóż, czasem przecieranie modowych szlaków jest trudne. A wam jak się podobają buty Agnieszki?


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Buty Agnieszki Woźniak-Starak

Buty Agnieszki Woźniak-Starak

Michał Szpak – Fryderyki 2019

Michał Szpak – Fryderyki 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×