Szukaj

Stylowa Agnieszka Woźniak-Starak wykosiła wszystkie gwiazdy na konferencji prasowej „Ameryka Express”. Nie można było oderwać od niej wzroku!

Agnieszka Woźniak-Starak Ameryka Express

Agnieszka Woźniak-Starak Ameryka Express

Agnieszka Woźniak-Starak na konferencji prasowej „Ameryka Express”

22 sierpnia odbyła się konferencja prasowa z udziałem gwiazd Ameryka Express. Kolejny sezon uwielbianego przez widzów show TVN-u z udziałem najbardziej rozpoznawalnych nazwisk polskiego show-biznesu już niedługo powróci na antenę. W tej edycji zobaczymy między innymi Larę GesslerTomasza KarolakaFilipa Chajzera czy Magdę Steczkowską. Nie mogło też zabraknąć Agnieszki Woźniak-Starak, która na konferencji prasowej zdeklasowała wszystkie inne celebrytki!

Trzeba przyznać, że Agnieszka wie jak się ubrać, jak podkreślić swoją sylwetkę i wyeksponować atuty. Tym razem postawiła na prawdziwą prostotę i nie szalała z kreacją – i bardzo dobrze, bo taka nonszalancka elegancja naprawdę prezentowała się świetniel

Koszulowa bluza odkryła jedno ramię, wysmukliła talię i przyciągała wzrok dzięki niezwykle ciekawemu fasonowi. Świetnie prezentowała się z ciepłym, rozświetlającym makijażem, który zdobił oczy i usta gospodyni programu, a także z czerwonymi paznokciami.

Do swojej koszuli Woźniak-Starak dobrała spodnie z wysokim stanem w odcieniu karmelu, które fantastycznie podkreśliły jej długie nogi i opinając biodra, nadały sylwetce symetrycznego kształtu. Wisienką na torcie była zaś fryzura. Niedbały koczek, kilka luźno wypuszczonych pasemek – taki look naprawdę pasuje do Agnieszki i podkreśla jej urodę.

Jak wam się podoba w takim wydaniu? 😉

Agnieszka Woźniak-Starak od stóp do głów cała w trendach poprowadziła „Dzień Dobry TVN” w Krakowie. Ma genialne buty!

Agnieszka Woźniak-Starak zostawiła daleko w tyle nawet zagraniczne gwiazdy! To ona miała najpiękniejszą kreację w Sopocie

Agnieszka Woźniak-Starak ujawniła, co takiego Krupińska i Karpiel-Bułecka zażyczyli sobie od gości na ślubie. To była jedna z tajemnic!


Agnieszka Woźniak-Starak - Ameryka Express

Agnieszka Woźniak-Starak - Ameryka Express

Agnieszka Woźniak Starak na konferencji Ameryka Express

Agnieszka Woźniak Starak na konferencji Ameryka Express

Agnieszka Woźniak-Starak na konferencji prasowej

Agnieszka Woźniak-Starak na konferencji prasowej

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×