Agnieszka Woźniak-Starak z teściem milionerem na salonach. Byli największymi gwiazdami gali producenta herbat. Ich relacja może imponować

Agnieszka Woźniak-Starak - gala Herbapolu

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu. Gdzie by się nie pojawiła, tam zachwyca modnymi i kreatywnymi stylizacjami. Tak było podczas gali Herbapolu, podczas której towarzyszył jej Jerzy Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak od lat jest związana z telewizją TVN, gdzie wraz z Ewą Drzyzgą współprowadzi Dzień dobry TVN. Doskonale sprawdza się również w roli konferansjerki podczas najważniejszych wydarzeń emitowanych na antenie stacji. Zawsze zachwyca nie tylko doskonałym przygotowaniem, ale i stylizacjami skrojonymi na miarę.

Dziennikarka nigdy nie ukrywała, że bardzo lubi bawić się modą. Ostatnio wzięła udział w projekcie, dzięki któremu mogła zaprojektować kolekcję sygnowaną swoim nazwiskiem dla jednej z marek odzieżowych dostępnych na polskim rynku.

Lubię modę. Lubię się nią bawić, traktować z przymrużeniem oka, nie boję się kontrowersji, czasem szukam w modzie szaleństwa. Na pewno nie lubię nudy. Dlatego tak chętnie noszę ubrania Vicher, jednej z najbardziej oryginalnych marek na polskim rynku. Zakochałam się w ich projektach parę lat temu i tak już zostało – podkreśliła gwiazda na Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak w towarzystwie teścia na gali Herbapolu. Jak wyglądała?

Herbapol jest jednym z największych producentów dżemów, syropów i herbat w Polsce. Co roku przedsiębiorstwo organizuje uroczystą galę, podczas której podsumowywane są dotychczasowe osiągnięcia oraz celebrowane największe sukcesy. To doskonały moment do tego, by wyróżnić osoby, które w jakiś sposób zasłużyły się dla przedsiębiorstwa.

Woźniak-Starak niemalże co roku bierze udział w tym wydarzeniu. Tak było, chociażby w 2019 roku, gdy wspólnie z Anną Woźniak-StarakJerzym Starakiem świętowała 70-lecie firmy teściów. Tym razem organizatorzy powierzyli dziennikarce odpowiedzialne zadanie i poprosili, by poprowadziła galę.

Agnieszka na tę okazję wybrała przepiękną zieloną sukienkę z marszczeniem na dekolcie oraz ozdobnymi bufkami na ramionach. Spódnica robiła efekt wow, ponieważ na niej zieleń przechodziła w biel, a następnie w czerń. Dzięki wygodnym kieszeniom po bokach dziennikarka przez cały czas mogła czuć się bardzo swobodnie. Stylizację dopełniły czarne botki z odkrytymi palcami oraz zegarek. Na szyi gwiazdy lśnił delikatny naszyjnik. Uwagę przykuwa również jej fryzura – grzywka z przedziałkiem na środku podkreśliła jej piękne oczy oraz nadał młodzieńczego wyglądu.

Godna pochwały i pozazdroszczenia jest też bliska relacja Woźniak-Starak z teściem. Razem pozowali do zdjęć fotoreporterów. Można było zauważyć, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Na tzw. ściance dobre humory ich nie opuszczały.

Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii.


Agnieszka Woźniak-Starak - gala Herbapolu

Agnieszka Woźniak-Starak - gala Herbapolu

Agnieszka Woźniak-Starak - gala Herbapolu

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×