Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak swoją kreacją mogłaby zawojować MET Galę! Wyglądała jak hollywoodzka diwa

Agnieszka Woźniak-Starak – Flesz Fashion Night 2018

Agnieszka Woźniak-Starak w cekinach na Flesz Fashion Night 2018

Beztroski czas wakacji już za nami, ale dla wielbicieli show-biznesu rozpoczął się właśnie ulubiony okres w roku. Wiosenno-letni okres towarzyski jest może ekscytujący, ale daleko mu do jesienno-zimowego, gdy poznajemy trendy w modzie i gdy rozdawane są najważniejsze nagrody w świecie muzyki i filmu. W Polsce, nadejście tego wyjątkowego czasu, zwiastują ramówki telewizyjne oraz Flesz Fashion Night 2018, na którym gwiazdy pojawiają się w rolach muz najsłynniejszych rodzimych projektantów.

Jeśli projektanci, to Mariusz Przybylski. Jeśli muza, to oczywiście Agnieszka Woźniak-Starak, która jest rozchwytywaną osobistością w modowych kręgach. I nic dziwnego, bo tworzenie kreacji na taką posągową sylwetkę może być jedynie przyjemnością. I to, jak widać, bardzo produktywną, bo obok sukni Agnieszki nie sposób było przejść obojętnie. A wszystko przez cekiny!

Woźniak-Starak pojawiła się w wieczorowej sukni do samej ziemi, uszytej z materiału w odcieniu granatowej czerni. Fason kreacji wydobył z figury dziennikarki to, co najlepsze, ale furorę robiły aplikacje. Pasy cekinów, naszyte na całej długości sukni, ozdabiające odważny dekolt i ramiona przyciągały wzrok, podobnie jak rękawy, ozdobione pierzastymi frędzlami.

Swoją stylizację gwiazda dopełniła włosami zebranymi w zgrabnego koczka; kilka pasm włosów z grzywki pozostawiono luzem, a makijaż utrzymano w bardzo neutralnych tonach, by nie odwracał uwagi od kreacji. Wisienką na torcie były szpilki i szeroki uśmiech, którym uwodziła obiektywy aparatów.

Jak wam się podoba?

Tego jeszcze nie było! Małgorzata Kożuchowska seksowniejsza od Natalii Siwiec! Jej prześwitująca kreacja pobudza wyobraźnię!

Mroczna Katarzyna Warnke koncertowo zakpiła sobie z polskich celebrytek! Na imprezie gazety straszyła jak prawdziwa „blachara”!

Zmysłowa Natalia Siwiec jak bajkowy biały łabędź czarowała na Flesz Fashion Night 2018!


Czy czytasz magazyn “Flesz”?

×