Tak klasycznie ubranej Agnieszki Woźniak-Starak dawno nie widzieliśmy. Skórzany płaszcz eksponuje wąską talię

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła sobotnie wydanie Dzień Dobry TVN. Po wyjściu ze studia natknęła się na fotoreporterów, którzy zrobili jej kilka zdjęć. Jaką stylizację wybrała?

Agnieszka Woźniak-Starak od kilku miesięcy prowadzi Dzień Dobry TVNW programie towarzyszy jej Ewa Drzyzga. Obie panie są doświadczonymi dziennikarkami, co widać na wizji. Chociaż przed wejściem na antenę nic nie ustalają, doskonale się dopełniają i uzupełniają:

My od początku na nic się nie umawiamy. Kompletnie nie ustalamy, kto co powie, ani nawet, kto zaczyna, więc to jest trochę taki żywy organizm – potwierdzała Agnieszka Woźniak-Starak cytowana przez Dzień Dobry TVN.

Ich zgranie doceniają widzowie, którzy regularnie nie szczędzą komplementów pod adresem swoich ulubienic. Chwalą ich profesjonalizm i sposób prowadzenia rozmów z zaproszonymi do studia gośćmi. Woźniak-Starak i Drzyzga prowadziły sobotnie wydanie Dzień Dobry TVNW odcinku pojawiło się kilka gwiazd, w tym m.in. Andrzej Piaseczny. Piosenkarz zdradził, skąd ma w sobie tyle optymizmu:

Ja jestem z ludzi uśmiechających się i myślących o tym, że kryzysy powinniśmy zostawać za sobą, że powinniśmy sobie radzić ze sobą, że wszystkie odpowiedzi mamy w sobie, wystarczy tylko po nie sięgnąć.

Ujawnił też, że wspiera swoją mamę, Alicję (więcej tutaj). Taki syn to skarb!

Zobacz: Piaseczny dla swojej 83-letniej mamy zrobił coś pięknego. Taki syn to prawdziwy skarb

Agnieszka Woźniak-Starak w skórzanym płaszczu przed studiem DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak, gdy światła kamer zgasły, opuściła studio i stanęła oko w oko z fotoreporterami. Przyciągnęła uwagę swoją stylizacją. Dziennikarka ubrała się w klasyczny skórzany, ciemny płaszcz przewiązywany paskiem, który podkreśla jej wąską talię. Włożyła też jasną, elegancką bluzkę. Zestawiła ją ze spodniami z szerokimi nogawkami oraz skórzanymi butami na obcasie. Sięgnęła po dużą torebkę, która wyróżniała się na tle całej stylizacji.

Gwiazda TVN przesłoniła twarz maseczką. Postawiła na rozpuszczone włosy, a także makijaż, w którym główną rolę odegrało podkreślone oko. Trzeba przyznać, że wyglądała fenomenalnie.

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii.


Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Komentarze

 • Gość STENIA pisze:

  Zazdroszczą i tak o niej piszą jest stylowa dobrze wygląda bardzo mądra i piękna kobieta

 • Gość pisze:

  to ona nosi płaszcz ze skóry, myslałam,że kocha zwierzeta

 • Siostro, tlen!!!! pisze:

  Tak. Tak dawno jej nie pokazywaliście bo aż wczoraj przed wczoraj ,Iza przed wczoraj itd…. Po co tego pustaka w ogóle pokazywać inteligentnym ludziom ??? Komże ona w końcu jest żebyśmy mieli ją oglądać ??? Tylko prawda jest ciekawa !!!

  • Ola pisze:

   To jest bardzo inteligenta i piękna kobieta. A Ty jesteś zazdrosna i nie szczesliwa

 • Gość pisze:

  Lubię ją, ale ubiór moim zdaniem ją szpeci wszystko ma za luźne, wiecznie szerokie spodnie zbyt obszerne marynarki. Jest szczupła powinna bardziej dopasowane rzeczy nosić aby podkreślić figurę.

  • Lena pisze:

   Taki jest trend na oversize i Aga super sie w takich stylizacjach czuje haben swietnie wyglada 👏👍Czasy na obcisle, dopasowane rzeczy odeszly do lamusa , teraz wazna jest wygoda i fajny look…

 • GośćBarbara pisze:

  Świetnie ubrana kobieta

 • Bigi z Niemiec pisze:

  Super babka,chetnie ogladam programy z Jej udzialem

 • Biggi z Niemiec. pisze:

  Super babka,chetnie ogladam Jej programy.Przestancie wrescie hejtowac!

 • Llllll pisze:

  Każdy element ciucha ujęty, niby ekolożka, a od tych sxmat w głowie miesza ,

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×