Agnieszka Włodarczyk na ślubie brata w takiej kreacji, że wow! Na sycylijskim weselu wyglądała jak ikona mody

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk jednak zdecydowała się na podróż na Sycylię. Jak wyglądała na ślubie brata?

Agnieszka Włodarczyk na czas urlopu macierzyńskiego aktorstwo zamieniła na bycie influencerką i z wielkim zaangażowaniem prowadzi profil na Instagramie. Chętnie pokazuje, jak spędza czas z rodziną. Niedawno jednak zaniepokoiła fanów, kiedy poinformowała, że karetka zabrała ją do szpitala. Zemdlała, a podczas upadku rozcięła twarz i złamała nos.

Poszłam do toalety i nagle zabolał mnie brzuch do tego stopnia, że zrobiło mi się ciemno przed oczami i straciłam przytomność. Grzmotnęłam o podłogę. Obudziłam się we krwi, kręciło mi się w głowie a serce waliło jak porąbane. Nie wiem, ile tam leżałam, mogło to chwilę trwać – opisywała to, co się działo.

Po jakimś czasie opowiedziała zaniepokojonym fanom, co się stało. Przeszła operację nosa, ale badania nie wykazały, dlaczego zasłabła.

Otóż miałam dziś operację nosa. Przegroda też była do poprawienia, więc dzielnie przez to przeszłam i wróciłam do domu. Co do brzucha, dziś wieczorem znowu miałam te skurcze, ale tym razem wiedząc, jak to się może skończyć, przeczekałam je na wykładzinie w sypialni. Chyba muszę zabezpieczyć wszystkie kanty w domu, dopóki nie znajdę przyczyny utraty przytomności. Mimo że wyglądam strasznie (cud, że Milan nie poznaje) humor mi dopisuje – napisała, aby uspokoić fanów.

Wydarzenia te zbiegły się w czasie z przygotowaniami do ślubu brata Agnieszki, który był zaplanowany na początek czerwca. Po wypadku Włodarczyk miała wątpliwości, czy powinna polecieć na Sycylię. Sytuacje relacjonowała na Instastory.

Sytuacja jest dość trudna… We wtorek mieliśmy lecieć na Sycylię, na ślub mojego brata. Sukienka już dotarła. Ale nie wiem, czy lecieć w tym stanie – zastanawiała się Włodarczyk w relacji – Daję sobie jeszcze czas na decyzję. Zobaczymy, co w poniedziałek powie lekarz – skwitowała aktorka.

Okazało się, że jednak będzie mogła wziąć udział w ważnym dla brata dniu i poleciała na włoską wyspę.

No to zaczynamy Sycylijską przygodę.
Milan przespał 3/4 lotu, jest w świetnym humorze i cały czas coś gada po swojemu. Złote dziecko – napisała na Instagramie.

W kolejnym wpisie pochwaliła się stylizacją.

Agnieszka Włodarczyk na ślubie brata

Agnieszka Włodarczyk pokazała swoim fanom, jak wygląda w zamówionej na ślub brata sukience.

A teraz czas nie moje „Wielkie Sycylijskie wesele” #sicily #italy #wedding – napisała.

Trzeba przyznać, że jej stylizacja robi wrażenie. Długa suknia z falbanami w koralowym kolorze, do tego kowbojki  duża torebka, stworzyły interesującą całość.


Agnieszka Włodarczyk - ślub brata

Agnieszka Włodarczyk - ślub brata

Agnieszka Włodarczyk poleciała ślub brata

Agnieszka Włodarczyk poleciała ślub brata

Agnieszka Włodarczyk - konsekwencje wypadku

Agnieszka Włodarczyk - konsekwencje wypadku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×