Szukaj

Śliczna Agnieszka Więdłocha zrobiła sobie dredy. Nie poznalibyśmy jej, gdyby nie podpis pod zdjęciami

Agnieszka Więdłocha fryzura

Agnieszka Więdłocha fryzura

Agnieszka Więdłocha zaskoczyła swoją nową fryzurą. Zrobiła sobie dredy i trudno ja rozpoznać. Jak wygląda w takiej odsłonie?

Agnieszka Więdłocha jest polską aktorką. Sławę przyniosły jej role w telewizyjnych serialach takich jak Czas honoru czy Lekarze. Od 2018 roku jest też żoną Antoniego Pawlickiego, z którym wzięła dyskretny ślub, z dala od medialnego szumu.

Aktorka znana jest też z tego, że propaguje ekologiczny styl życia. Od ponad roku sama uprawia większość warzyw i owoców, które je, jednak to nie wszystkie jej ekologiczne rytuały.

Chcę pokazać, że naprawdę jestem eko. Mój mąż się ze mnie śmiał, ale myślę, że to jest naprawdę eko. W momencie, gdy mi się kończy krem, to go przecinam. I wydłubuję ze środka. Zachęcam do takiego używania produktów – mówi.

Dodatkowo znana jest z tego, że chomikuje ubrania. Nie wyrzuca niczego, a co jakiś czas wyciąga ciuszki, które odpowiednio stylizuje, nie wydając pieniędzy i nie zasilając przemysłu tekstylnego, który w znacznym stopniu przyczynia się do dewastacji środowiska.

Więdłocha charakteryzuje się także niezwykłą urodą. Piękny uśmiech i długie ciemne włosy to jej znaki rozpoznawcze. Jednak na niedawnej imprezie zaskoczyła nową fryzurą.

Agnieszka Więdłocha zrobiła sobie dredy

W teatrze SPEKTAKLOVE, 2 października pojawiła się plejada gwiazd na pokazie przedpremierowym spektaklu Kolacja dla głupca. To hit teatralny, od lat grany na deskach wielu światowych teatrów, za którego reżyserię zabrał się Cezary Żak. W obsadzie pojawiła się Agnieszka Więdłocha, która zaskoczyła nową fryzurą.

Jej dotychczas wszystkim znane ciemne loki zastąpiły dredy z kolorowymi pasmami wplecionymi w kilka z nich. W takim wydaniu aktorkę bardzo trudno rozpoznać. Nie zmienia to jednak faktu, że prezentuje się uroczo. Sprawdza się w tym wypadku przysłowie, że ładnemu we wszystkim ładnie. Jeśli to tylko charakteryzacja na potrzeby sztuki, to żałujemy, że taka fryzura nie zagości na dłużej na głowie Agnieszki Wiedłochy. Takie jej wydanie idealnie pasuje do filozofii eko, którą wprowadza w swoje życie.


Agnieszka Więdłocha ma dredy

Agnieszka Więdłocha ma dredy

Agnieszka Więdłocha ma dredy

Agnieszka Więdłocha ma dredy

Agnieszka Więdłocha ma dredy

Agnieszka Więdłocha ma dredy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×